Apple/Pozitif Teknoloji/Zentech Servis Mağduriyeti

Hocam sonuç belli oldu mu?
Evet oldu. Cihazımın arızalı olduğu kabul edildi ancak iade veya herhangi bir şey yapılmadı. Neden mi? Ekranda olan arıza kullanıma engel olmuyormuş. Heyete çok şey söylerdim de başımın belaya girmesini istemiyorum.

Evet oldu. Cihazımın arızalı olduğu kabul edildi ancak iade veya herhangi bir şey yapılmadı. Neden mi? Ekranda olan arıza kullanıma engel olmuyormuş. Heyete çok şey söylerdim de başımın belaya girmesini istemiyorum.
Nasıl yani arızalı ekranla kullanın mı dediler size? Saçmalığa bak, THH'den beklemezdim böyle bir sonuç. İlginç. Nasıl bir arıza fotoğrafta belli oluyor mu?

Nasıl yani arızalı ekranla kullanın mı dediler size? Saçmalığa bak, THH'den beklemezdim böyle bir sonuç. İlginç. Nasıl bir arıza fotoğrafta belli oluyor mu?
Fotoğraflarda belli olmuyor. Videoda ise zor belli oluyor kameranın ışık ayarları yüzünden. Gerçek hayatta ise dikkatlice bakınca belli oluyor ki bu arızanın sonucunda uzun kullanımda göz ağrıları yapıyor klasik Ghosting problemi.

Fotoğraflarda belli olmuyor. Videoda ise zor belli oluyor kameranın ışık ayarları yüzünden. Gerçek hayatta ise dikkatlice bakınca belli oluyor ki bu arızanın sonucunda uzun kullanımda göz ağrıları yapıyor klasik ghosting problemi.

@Dryus hocam 2020 model MacBook Pro M1 cihazımda aynısını yaşıyorum yardımcı olabilir misiniz çözdüyseniz servise vermeli miyim?

@Dryus hocam 2020 model MacBook Pro M1 cihazımda aynısını yaşıyorum yardımcı olabilir misiniz çözdüyseniz servise vermeli miyim?
Servis değişim yaptı gelen de aynı şekilde. Kız arkadaşımın Air cihazı da aynı. Takmayın bir süre sonra fark etmiyorsunuz. Ben iade için hukuki süreç başlattım ama başarısız oldum.

Servis değişim yaptı gelen de aynı şekilde. Kız arkadaşımın Air cihazı da aynı. Takmayın bir süre sonra fark etmiyorsunuz. Ben iade için hukuki süreç başlattım ama başarısız oldum.

Anladım yani direk MacBook'ların ekranı bu şekilde ancak sadece bizim gibi bir şekilde gözü hassas insanlara batıyor çünkü intte yaşayanı ne gördüm ne duydum umarım gözüm alışır.

Sizi ekleyebileceğim bir yer var mı peki bende bu süreç ile ilgili bir şeyler denemek istiyorum haberleşiriz isterseniz

Son düzenleme:
Discord kullanmıyorum ama burada konu açıp etiketlerseniz yardımcı olabilirim.

Geri
Yukarı