Apple serviste iPhone 7 pil değişimi için 630TL değer mi?

Deji batarya alabilirsiniz internetteki yorumları okuyup. Ben de iPhone 8 kullanıcısıyım 8 Plus'a geçip 3500 MAh'lık Deji batarya almayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Deji batarya alabilirsiniz internetteki yorumları okuyup. Ben de iPhone 8 kullanıcısıyım 8 Plus'a geçip 3500 MAh'lık Deji batarya almayı düşünüyorum.

Deji kaliteli evet ama ben orijinal takıntısı olan biriyim hocam. Teşekkür ederim yine de. Ayrıca bütçenizi bilmem ama 8'den 8 Plus'a geçmek ne kadar mantıklı sizce de :)
En azından XR'a geçmenizi tavsiye ederim.

Deji kaliteli evet ama ben orijinal takıntısı olan biriyim hocam. Teşekkür ederim yine de. Ayrıca bütçenizi bilmem ama 8'den 8 Plus'a geçmek ne kadar mantıklı sizce de :)
En azından XR'a geçmenizi tavsiye ederim.
Öneriniz için teşekkürler fakat 8 serisinden memnunum ayrıca bütçem de çok yüksek olmadığı için şuanlık 8 Plus düşünüyodum. Bütçemi XS veya XR’a çıkartmaya çalışacağım.

Öneriniz için teşekkürler fakat 8 serisinden memnunum ayrıca bütçem de çok yüksek olmadığı için şu anlık 8 Plus düşünüyordum. Bütçemi XS veya XR'a çıkartmaya çalışacağım.

Ne demek hocam :) Yani bence de iyi olur sizin adınıza gerçekten ebat dışında hiçbir fark yok. Portre modunu ben pek madah bir şey olarak görmüyorum basit bir uygulamayla gelen bir özellik. Ama XS özellikle OLED ekranı ile daha güncel işlemcisi ve kamerası ile hakikaten Premium hissettirir. XR da en azından A12 işlemci ile +1 sene daha en az güncelleme alacak iPhone 10 ve 8 modellerine göre. Güncel tam ekran tasarım ile geri de kalmazsınız :) Ama bunlar 8 Plus'ın kötü telefon olduğu anlamına da gelmiyor tabii ki

Geri
Yukarı