Apple Store cihazı değiştirir mi ?

Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar İphone 5 cihazım var. Cihazımın hoparlmrü yaklaşıl 2 haftadır ses çıkarmıyor. Kulaklıkla film izlerken bir anda gitti ve bir daha gelmedi. Bunun bir donanımsal bir sorun olduğunu düşünüyorum. Apple Store' dan randevu aldım. Eğer cihazımın değişimine karar verilirse camında çatlak var. Bu bir sorun teşkil eder mi ? Cihazı yinede değiltirirler mi ?

Şikayetiniz ''hoparlörden ses gelmemesi.'' Yani camın çatlak olmasının bir sorun olacağını sanmıyorum. Onarım veya değişim yaparlar.

Eğer donanımsal bir sorun varsa, cihazda çatlak kırık olmasının önemi yok hemen değiştirirler. Ama donanımsal sorun olduğuna dair karar verirlerse dediklerim gerçekleşir.

Eğer donanımsal bir sorun varsa, cihazda çatlak kırık olmasının önemi yok hemen değiştirirler. Ama donanımsal sorun olduğuna dair karar verirlerse dediklerim gerçekleşir.
ImageUploadedByTapatalk1416930633.143158.jpg
Cihazın garantisi yok felan gibi şeyler yazıyor. Bu bir sorun olur mu ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı