Apple Watch 8 için kılıf önerisi

• Konuyu başlatan x2z
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 200

x2z

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, saatim Apple Watch 8 45 mm saatime sararmayacak silikon bir kılıf arıyorum. Yardım edebilen olursa teşekkürler.

Merhabalar, saatim Apple Watch 8 45 mm saatime sararmayacak silikon bir kılıf arıyorum. Yardım edebilen olursa teşekkürler.
İnce kılıflar bir süre sonra sararma yapıyor, kalın olan kılıflar saatin görünüşünü bozuyor. Ben saati kaplama+ekran koruyuculu bir şekilde kullanıyorum.

Son düzenleme:
İnce kılıflar bir süre sonra sararma yapıyor, kalın olan kılıflar saatin görünüşünü bozuyor. Ben saati kaplama+ekran koruyuculu bir şekilde kullanıyorum.

İkiniz de büyük bir hata yapıyorsunuz. Bu saatler çok dayanıklı saatlerdir. 10. kattan düşürmezseniz zaten zarar görmez. Çeliği plastik ile korumak oluyor.

İkiniz de büyük bir hata yapıyorsunuz. Bu saatler çok dayanıklı saatlerdir. 10. kattan düşürmezseniz zaten zarar görmez. Çeliği plastik ile korumak oluyor.

Emin misiniz? Birkaç ay önce yeni Apple Watch alan bir kişi forumda kılıf önerisi için bu [konuyu] açtı ve sizin gibi bu saatler çok dayanıklı, kılıfsız kullanın diyen bir kişi oldu fakat ben onun aksine kılıf takması gerektiğini belirterek uyardım . Konuyu açan kişiye kılıfı aldırdım fakat kılıfı saatine takana kadar saatin ekranını bir sürtmeyle çizdirdi. Cihazı ne kadar dikkatli kullansanız da ne kadar dayanıklı olsa da umulmadık yerden bir şeyler gelir.

Son düzenleme:
Emin misiniz? Birkaç ay önce yeni Apple Watch alan bir kişi forumda kılıf önerisi için bu [konuyu] açtı ve sizin gibi bu saatler çok dayanıklı, kılıfsız kullanın diyen bir kişi oldu fakat ben onun aksine kılıf takması gerektiğini belirterek uyardım ve kılıfı aldırdım. Konuyu açan kişi kılıfı saatine takana kadar saatin ekranını bir sürtmeyle çizdirdi. Cihazı ne kadar dikkatli kullansanız da ne kadar dayanıklı olsa da umulmadık yerden bir şeyler gelir.

Hocam gidip safir kristalin dayanıklılık testini izleyin. Ben aylardır defalarca yere düşürdüm Galaxy Watch 5 saatimi ama en ufak bir şey bile yok. Ne kasa da ne de ekranda.

Hocam gidip safir kristalin dayanıklılık testini izleyin. Ben aylardır defalarca yere düşürdüm Galaxy Watch 5 saatimi ama en ufak bir şey bile yok. Ne kasa da ne de ekranda.

Size yukarıda bir konuyu alıntıladım isterseniz konuyu bir baştan okuyun. Sizin başınıza böyle bir olay gelmemiş olması başkasının başına da gelmeyecek anlamını taşımaz.

Size yukarıda bir konuyu alıntıladım isterseniz konuyu bir baştan okuyun. Sizin başınıza böyle bir olay gelmemiş olması başkasının başına da gelmeyecek anlamını taşımaz.

Taşır. Aynı safir kristal sonuçta. Bir farkı yok. Çok kötü darbe almış demek ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı