Apple Watch almak mantıklı mı?

• Konuyu başlatan novar
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 856

novar

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

iPhone 11, iPad 8, MacBook Air ve AirPods Pro kullanan biriyim. Kenarda az biraz param var ve aksesuar amaçlı saat almak istiyorum, klasik saat fiyatları da yüksekken sizce ikinci el temiz bir Apple Watch 4/5/6/SE almak mantıklı mı? Yoksa onun yerine yarı fiyatına analog bir saat mi önerirsiniz?

Merhaba arkadaşlar,

iPhone 11, iPad 8, MacBook Air ve AirPods Pro kullanan biriyim. Kenarda az biraz param var ve aksesuar amaçlı saat almak istiyorum, klasik saat fiyatları da yüksekken sizce ikinci el temiz bir Apple Watch 4/5/6/SE almak mantıklı mı? Yoksa onun yerine yarı fiyatına analog bir saat mi önerirsiniz?
Eğer görünüş amaçlı alacaksanız, şık durur analog saat alın. Eğer işlevselliğini istiyorsanız Apple Watch alın.

Benim şahsi fikrim tek bir markanın tüm ürünlerini kullanan insanlar bana itici geliyor. Saat konusunda da kendim de akıllı saat kullanmama rağmen güzel bir analog saatin yerini hiçbir şey tutamaz bence.

Merhaba arkadaşlar,

Apple Watch SE2 al geç bende, güzel kombo olur.

Benim şahsi fikrim tek bir markanın tüm ürünlerini kullanan insanlar bana itici geliyor. Saat konusunda da kendim de akıllı saat kullanmama rağmen güzel bir analog saatin yerini hiçbir şey tutamaz bence.
Tek bir markanın ürünlerini üzerinde elma logosu var veya arkasında Samsung yazıyor diye kullanmıyoruz ki. Samsung, Apple ve Huawei ekosistem konusunda çok başarılı firmalar ve bu yüzden telefon, tablet, laptop ihtiyacı olan insanlar bu ürünleri zaten alacakken hangi markayı ağırlıklı kullanıyorsa onu tercih ediyor, bundan daha doğal ne var ki?

Öneriniz için teşekkür ederim bu arada.

Geri
Yukarı