Apple'ın kendi sitesinden iPad Air sipariş verilir mi?

PC den anlayan

Hectopat
Daha fazla  
iPad Air 5 alacağım. Apple kendi sitesinde öğrenci indirimi ile birlikte 2. nesil kalemi bedava veriyor. Oradan sipariş etsem sorun olur mu? Yoksa Trendyol, Hepsiburada gibi sitelerden sipariş edince kalemi geliyor mu?

Kalem var denmiyorsa Hb, Trendyol gibi yerlerde kalem yoktur. Fiyat konusunu bilmiyorum ama Apple.com'un yanı sıra Pozitif Teknoloji, Gürgençler, Troy gibi yetkili satıcılarda da öğrenci indirimi oluyor. Onlara da bakabilirsiniz. Onun dışında tabii ki alınabilir Apple.com'dan. Özelleştirme yaparsanız (lazer baskı vs) yurtdışından geliyor galiba ama onda da süre uzuyor. Alan bir arkadaşım vardı sorunsuz geldi ama uzun sürdü.

Kalem var denmiyorsa HB, Trendyol gibi yerlerde kalem yoktur. Fiyat konusunu bilmiyorum ama Apple.com'un yanı sıra pozitif teknoloji, gürgençler, troy gibi yetkili satıcılarda da öğrenci indirimi oluyor. Onlara da bakabilirsiniz. Onun dışında tabii ki alınabilir Apple.com'dan. Özelleştirme yaparsanız (lazer baskı vs) yurt dışından geliyor galiba ama onda da süre uzuyor. Alan bir arkadaşım vardı sorunsuz geldi ama uzun sürdü.

Alınırda bende 5-6 haftada gelir diyor.

Alınır, en güvenli yer orası zaten.

Apple sitesinde öğrenci indirimi sadece.

Aha bu haliyle sipariş etmek istiyorum sıkıntı yaşamam değil mi? Kalemi vs. sıkıntısın gelir. Öğrenci kampanyası diye kalem hediye oluyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot 2023-10-07 133416.png
    Screenshot 2023-10-07 133416.png
    98,1 KB · Görüntüleme: 15

Geri
Yukarı