Apple'ın sitesinden gelecek sipariş kaç günde teslim edilir?

@ubeytdemir benim cihazım geldi az önce aldım kargodan şu an denemeye başladım, darısı başına. Totalde 5 ocakta verdiğim macbook air konfigüre siprişim 8 şubatta almış oldum 12-19 arasıydı normal teslimat. 4 gün önce gelmiş oldu. Ayrıca kutunun altında hafif hasar vardı acılmıs ve içindeki kutunun altı hafif zarar görmüş, cihaza ulaşamadıgı için bir problem yaratmamıs. Yoksa bu süreci tekrar cekmek cok sıkıntı olurdu Allah korumus 😁

Evet bende teslim aldım bugün, yoğun bir gündü yazamadım. Bir sorun yok fiziksel olarak, harici monitörüm de çalışıyor. Tabii hala işletim sisteminde bazı kararsızlıklar var ama düzelir onlar. Herkese hayırlı olsun.

Özetle:

14 Ocak'ta verilen siparişim, (MBP Konfigüre edilmiş)

23 Ocak'ta Çin'den gönderildi

27 Ocak'ta İstanbula vardı, gümrüğe girdi.

5 Ocak'ta gümrükten çıktt

8 şubatta teslim edildi.

Hayırlı olsun, bu arada ilk kez mac kullanacağım bir kaç şey sormak istiyorum. Öncelikle uygulama oyun vs yüklemek için torrent için utorrent indirdim ama çözemedim, ve bir de windowsta kullandıgım bir program var işletim sisteminden dolayı calısmadıgı icin ssd harddiske windows yükleyip programı da içerisine kursam çalıştırabilirmiyim?
Edit : harici ssd diske

Hayırlı olsun, bu arada ilk kez Mac kullanacağım birkaç şey sormak istiyorum. Öncelikle uygulama oyun vs yüklemek için torrent için uTorrent indirdim ama çözemedim, ve bir de Windows'ta kullandıgım bir program var işletim sisteminden dolayı calısmadıgı için SSD harddiske Windows yükleyip programı da içerisine kursam çalıştırabilir miyim?
Edit: Harici SSD diske

Söylediğin gibi yapabileceğini sanmıyorum, ama Windows Insider programından ARM versiyonu olan Windows'u indirip parallels ile çalıştırabilirsin.

O zaman da program arm tabanlı olmadığı için çalıştırmıyor malesef. Deneyeceğim bakalım umarım calısır. Torrent konusunda nasıl kullanabilirim?

Geri
Yukarı