Apple'ın sitesinden gelecek sipariş kaç günde teslim edilir?

Selam herkese.
Bende 13 Aralık ta.
1 adet adaptör ve.
13 Pro Max s. Mavi aldım.
Teslimat tarihi.
11 Ocak olarak belirtilmiş.

Adaptör 2 gün içinde ulaştı aldım.
Peki cihaz 11 Ocak'ta elimde olur mu?

Adaptör 2 gün içinde ulaştı aldım.
Peki cihaz 11 Ocak'ta elimde olur mu?
11 ocak tarihine kadar kesin gelir. Ondan önce gelme ihtimali yüksek. Genelde bir hafta önce falan yolluyorlar.

19 Kasım 2021 tarihinde MacBook Pro M1 Max 64 GB RAM 2TB SSD disk siparişi verdim 6-8 hafta teslim süresi yazıyor ve hala siparişim işleniyor durumda. 19 Ocak'ta 8. hafta dolmuş olacak umarım bu tarihten önce bilgisayarım teslim edilir.

11 şubat 22 tarihinde 16' MacBook Pro M1 Pro modelini sipariş ettim. Şu an kargoya verildi ve tahmini teslimat süresini 25 şubat gösteriyor. Umarım içinden başka bir şey çıkmaz :)

2 Eylül'de sipariş verdim. 6'sında İrlanda'dan gönderim sağladılar, 7'si saat 14:00'da Türkiye'ye ulaşıp aynı gün gümrüğe girdi. 1 hafta oldu bugün, ses seda yok. Beklemekten başka çaremiz de yok. Apple'ın sitesinde de teslimat için yolda ibaresi var. Tahmini tarihi onlar da bilmiyor...

Macbook Air M2 8-8 256GB 16 Ram'li konfigüre versiyonu öğrenci paketi ile 15.09.2022'de sipariş verdim

3. Nesil Airpods Pro 19/09/2022'da teslim edildi çok hızlıydı gerçekten teslimat

1663672672252.png

Macbook Air'da bakalım ne zaman gelecek

1663672691805.png

UPS'in sayfasında Teslimat tarihi Eylül 27 Olarak Gözüküyor, Apple'ın sitesinde de 27 Eylül gözüküyor.
Apple destek ile fatura konusunda bi görüşme sağladım faturanın mail adresime gelmediğini sordum teslim edildikten 1-2 gün sonra düşüyor dedi fiziksel bir kopyasını gönderiyoruz dediler zaten.

Macbook Air için de çinden geldiğini ve gümrükte 1 saat de bekleyebilir 5 gün de bekleyebilir buna bir müdehalemiz olmuyor dediler gümrük işi tamamen şans sanırım.

Güncellemeleri buraya yazarım :)

Extra Olarak da şunu söylemek isterim gümrüğe geldiğinde "müjde ürününüz dağıtımda" gibisinden bir mesaj gelicek dedi ona aldanmayın ürünün Türkiye'de olduğunu belirtmek için bir mesaj olduğunu söyledi.

MacBook Air M1 16 GB / 256 SSD
-Sipariş Tarihi - 14.09.2022
-EPZ,China - 21.09.2022
-Chek Lap Kok, Hong Kong(Yolda) - 23.09.2022
Teslimat tarihi Apple'da 7 Ekim olarak gözüküyor. UPS ise tahmini teslimat olarak 27 Eylül demiş. 3 günde Türkiye'ye gelip gümrükten geçmesi zor gözüküyor. Umarım ben yanılırım.

MacBook Air M1 16 GB / 256 SSD
-Sipariş Tarihi - 14.09.2022
-EPZ,China - 21.09.2022
-Chek Lap Kok, Hong Kong(Yolda) - 23.09.2022
Teslimat tarihi Apple'da 7 Ekim olarak gözüküyor. UPS ise tahmini teslimat olarak 27 Eylül demiş. 3 günde Türkiye'ye gelip gümrükten geçmesi zor gözüküyor. Umarım ben yanılırım.
Her daim Apple tarafından sağlanan günü baz alınız. UPS'in verdiği Türkiye'ye giriş tarihi.

2 Eylül'de sipariş verdim. 6'sında İrlanda'dan gönderim sağladılar, 7'si saat 14:00'da Türkiye'ye ulaşıp aynı gün gümrüğe girdi. 1 hafta oldu bugün, ses seda yok. Beklemekten başka çaremiz de yok. Apple'ın sitesinde de teslimat için yolda ibaresi var. Tahmini tarihi onlar da bilmiyor...
Siparişiniz geldi mi acaba
bu gümrük süreci 10 iş gününü aşabiliyor mu

Yeni konular

Geri
Yukarı