Apple'ın sitesinden gelecek sipariş kaç günde teslim edilir?

Herkeste ürün gümrüğe girdiği gibi "Yetki Belgesi Gerekiyor" olarak işaretlenmiş bende böyle bir ibare yok. Bir sıkıntı teşkil eder mi acaba. Sizlerde durum nasıl ?

Arkadaşlar 26 Eylül'de iPad Air (özelleştirilmemiş) satın aldım. Hâlen işleniyor yazıyor. Airpods ve Pencil ertesi gün teslim edildi. Air için de 4-11 Ekim yazıyor? Sizce ne zaman yola çıkar? Söylediği gibi 1-2 haftada mı gelir yoksa birkaç gün önce ulaşır mı tarafıma?

Usta macbook siparişi verdik mesela buradaki 3 kişi, 3-4 günde üretildi ve kargoya verildi işleniyor demek üretiliyor demek zaten, kargoya verildikten sonra Türkiye'ye ne zaman geleceği UPS'in hangi rotasında olacağına bağlı ama gene 4-5 günde Türkiye'ye geliyor, fakat sıkıntı şu gümrükte bekliyor ürünler, şu anda gümrükte bekliyoruz mesela yani ürünleri 4 gündür 😄 Sorun üretilip, kargo ile gelmesi değil gümrükten ne zaman geçeceği gerçekten.

Hocam benim üründe aynı tarihte aynı saatte aynı işleme tabii tutulmuş. Sizin tarafta bir gelişme var mı?

Üçümüzün ürünü de aynı gün aynı saatte girmiş. Umarım 2-3 güne hepimizin ürünü teslim alınmış olur.

Ben yarın teslim alamazsam çok ciddi darılırım o zaman Apple'a, 8 gün oldu bugün. :(

Bizim ürünler gümrüğü geçmiş bu arada ordino bilgilerini sorgulayınca;

Bu bizim takip numarası ile takip ettiğimiz kargo haraketleri

1664520444673.png

Aynı takip numarasını ordino bilgileri kısmına yapıştırınca bize ana takip numarasını veriyor sistem;

1664520412024.png

Ana Takip numarasını sorguladığımızda da;

1664520266523.png

Yani 105 adet ürün gümrükten geçmiş, Beykoz'da dağıtım ağında şu anda müşteriye teslim şubelerine gidiyordur muhtemelen ürünler hadi gözümüz aydın 1-2 güne gelir artık ürünler

Dosya Ekleri

• 1664520404343.png
    1664520404343.png
    37,6 KB · Görüntüleme: 76
Son düzenleme:
Usta macbook siparişi verdik mesela buradaki 3 kişi, 3-4 günde üretildi ve kargoya verildi işleniyor demek üretiliyor demek zaten, kargoya verildikten sonra Türkiye'ye ne zaman geleceği UPS'in hangi rotasında olacağına bağlı ama gene 4-5 günde Türkiye'ye geliyor, fakat sıkıntı şu gümrükte bekliyor ürünler, şu anda gümrükte bekliyoruz mesela yani ürünleri 4 gündür 😄 Sorun üretilip, kargo ile gelmesi değil gümrükten ne zaman geçeceği gerçekten.

Bizim ürünler gümrüğü geçmiş bu arada ordino bilgilerini sorgulayınca;

Bu bizim takip numarası ile takip ettiğimiz kargo haraketleri

Eki Görüntüle 1531570

Aynı takip numarasını ordino bilgileri kısmına yapıştırınca bize ana takip numarasını veriyor sistem;

Eki Görüntüle 1531564

Ana Takip numarasını sorguladığımızda da;

Eki Görüntüle 1531561

Yani 105 adet ürün gümrükten geçmiş, Beykoz'da dağıtım ağında şu anda müşteriye teslim şubelerine gidiyordur muhtemelen ürünler hadi gözümüz aydın 1-2 güne gelir artık ürünler
Ürünü geçen arkadaşlara hayırlı olsun. Benim ordino bilgileri kısmında da gelişme yok gibi gözüküyor.

Arkadaşlar 26 Eylül'de iPad Air (özelleştirilmemiş) satın aldım. Hâlen işleniyor yazıyor. Airpods ve Pencil ertesi gün teslim edildi. Air için de 4-11 Ekim yazıyor? Sizce ne zaman yola çıkar? Söylediği gibi 1-2 haftada mı gelir yoksa birkaç gün önce ulaşır mı tarafıma?
4-11 ekim tarihleri arasında teslim edilir. Yüksek ihtimalle 4 ekim'de teslim edilmiş olur.

Geç olsun güç olmasın yapacak bir şey yok. Cihazı hangi renk seçmiştin ? Ben siyah olanı çok beğendim ama m2 8gb yerine m1 16 gb almayı tercih ettim. Çok içimde kalmıştı o renk

M2 air 8-8 16 Ram 256gb gece yarısı rengini tercih etim ya usta para yoksa m2 8 yerine m1 16 almak daha mantıklı bende para vardı m2 16 aldım 256 yükseltmektense harici disk alırım öyle çözerim dedim temizinden

gece yarısı rengi çok parmak izi tutuyor diyorlar ama o renge değer yani :))

4-11 ekim tarihleri arasında teslim edilir. Yüksek ihtimalle 4 ekim'de teslim edilmiş olur.
Apple'ın sitesinde 5-10 Ekim Arası diyor zaten tahminleri doğru tutucak gibi duruyor cidden ama pazartesi (3 Ekim)'de gelirse dadından yenmez

M2 air 8-8 16 Ram 256gb gece yarısı rengini tercih etim ya usta para yoksa m2 8 yerine m1 16 almak daha mantıklı bende para vardı m2 16 aldım 256 yükseltmektense harici disk alırım öyle çözerim dedim temizinden

gece yarısı rengi çok parmak izi tutuyor diyorlar ama o renge değer yani :))

Apple'ın sitesinde 5-10 Ekim Arası diyor zaten tahminleri doğru tutucak gibi duruyor cidden ama pazartesi (3 Ekim)'de gelirse dadından yenmez
Apple'ın sitesinden özelleştirilmemiş Macbook air M2(Gece Yarısı Mavisi) renginden satın almıştım. Verilen teslim aralığının dolmasına 2 gün kala siparişim elime ulaşmıştı. Daha sonra cihazı renginden dolayı iade edip aynı modelin gümüş rengini satın aldım. Teslim aralığının başlangıç tarihinde ürün elime ulaştı. Apple, düşük bir ihtimal de olsa teslim aralığından çok daha erken bir zamnda teslim edilebileceğini söylüyor.

Hocam sorun sadece parmak izi değil. Üründe çizik oluşması da çok kolay.

Yeni konular

Geri
Yukarı