Apple'ın sitesinden gelecek sipariş kaç günde teslim edilir?

Apple'ın sitesinden özelleştirilmemiş Macbook air M2(Gece Yarısı Mavisi) renginden satın almıştım. Verilen teslim aralığının dolmasına 2 gün kala siparişim elime ulaşmıştı. Daha sonra cihazı renginden dolayı iade edip aynı modelin gümüş rengini satın aldım. Teslim aralığının başlangıç tarihinde ürün elime ulaştı. Apple, düşük bir ihtimal de olsa teslim aralığından çok daha erken bir zamnda teslim edilebileceğini söylüyor.

Hocam sorun sadece parmak izi değil. Üründe çizik oluşması da çok kolay.

ya bilmiyorum hala çok kararsızım iade edip windows bir laptop ta alabilirim yani ürün bi gelse ne yapacağımı düşünücem yani ilk defa macbook kullanıcam hayatımda bakalım oyun vs geforce now ile football manager ile çözücem zaten de yani bilmiyorum çok kararsızım hala iyi mi ettik kötü mü ettik

ya bilmiyorum hala çok kararsızım iade edip windows bir laptop ta alabilirim yani ürün bi gelse ne yapacağımı düşünücem yani ilk defa macbook kullanıcam hayatımda bakalım oyun vs geforce now ile football manager ile çözücem zaten de yani bilmiyorum çok kararsızım hala iyi mi ettik kötü mü ettik
Hocam dur telaşlanma 😂
Windows bilgisayar almana gerek yok bence. Ürünün rengi hakikaten çok güzel. Beğendiysen ve dikkatli kullanırsan sorun yaşamazsın.
Ben de ilk defa macOS işletim sistemini kullanmaya başladım. Cihazımdan da oldukça memnunum. Tekrardan hayırlı olsun gayet güzel bir seçim yapmışsın🙂
Rengini beğenmezsen ürünün iadesi isteyip tekrardan satın alım yapabilirsin. Ya da Apple Store'u arayarak renk değişim talebini iletebilirsin. Renk hakikaten çok güzel. Ama gülünü seven dikenine de katlanır😂

Hocam dur telaşlanma 😂
Windows bilgisayar almana gerek yok bence. Ürünün rengi hakikaten çok güzel. Beğendiysen ve dikkatli kullanırsan sorun yaşamazsın.
Ben de ilk defa macOS işletim sistemini kullanmaya başladım. Cihazımdan da oldukça memnunum. Tekrardan hayırlı olsun gayet güzel bir seçim yapmışsın🙂

RTX 2060'lı masaüstümü sistemimi satıp üstüne koyup aldım yani bakalım, yakın vadede işimi görsün yeter de uzun vadede video kurgu vs işlerine gireceğim zaman zaten pro modeline yükseltirim bunu satıp aklımda böyle bir plan var

1-2 sene football manager oynatsın , basit video kurgu - fotoğraf düzenlemelerime yardımcı olsun yeter de artar

Hocam kullanım amacına göre çok değişiyor. Şahsen ben Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim normalde tek cihazım masaüstü pc’m. Hem dizüstü bir cihazım olmadığı için hem de iOS Developer olmayı hedeflediğim için mac almam gerekiyordu. Ayrıca diğer windows laptoplara baktığım zaman elle tutulur düzgün cihazlar 15-20 bin Tl arasında. Bu paralara windows alacağıma macBook almayı tercih ettim. Benim de ilk macOS cihazım olacak. Umarım ekosisteme kolay adapte oluruz.

Hocam kullanım amacına göre çok değişiyor. Şahsen ben Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim normalde tek cihazım masaüstü pc’m. Hem dizüstü bir cihazım olmadığı için hem de iOS Developer olmayı hedeflediğim için mac almam gerekiyordu. Ayrıca diğer windows laptoplara baktığım zaman elle tutulur düzgün cihazlar 15-20 bin Tl arasında. Bu paralara windows alacağıma macBook almayı tercih ettim. Benim de ilk macOS cihazım olacak. Umarım ekosisteme kolay adapte oluruz.

Yazılım - Developer sektöründe çalışan arkadaşlarımın hepsi macOS işletim sistemi kullanmak zorunda ya İOS Dev yüzünden gayet de memnunlar bana da yıllarca geç kanka geç kanka diyorlardı ama gençlik tabi oyun oynama isteğim daha fazlaydı eee şu anda cloud gaming gelişti eskisi gibi değil evde de 1000/1000 maşallah bir internet var etinden sütünden faydalanıcaz elbette

ama internette ve arkadaşlarımın söylediğine göre mouse kullanmayı unutacaksın falan diyorlar o derece iyiymiş trackpad'i heyecanla bekliyorum :D

Yazılım - Developer sektöründe çalışan arkadaşlarımın hepsi macOS işletim sistemi kullanmak zorunda ya İOS Dev yüzünden gayet de memnunlar bana da yıllarca geç kanka geç kanka diyorlardı ama gençlik tabi oyun oynama isteğim daha fazlaydı eee şu anda cloud gaming gelişti eskisi gibi değil evde de 1000/1000 maşallah bir internet var etinden sütünden faydalanıcaz elbette

ama internette ve arkadaşlarımın söylediğine göre mouse kullanmayı unutacaksın falan diyorlar o derece iyiymiş trackpad'i heyecanla bekliyorum :D
Trackpad gerçekten inanılmaz çalışıyor.

Valla beni de en çok heyecanlandıran, meraklandıran trackpad olayı. Kime sorsam dünyanın en rahat kullanımı olan trackpadi olduğunu söylüyor. Hiç trackpad alışkanlığı olmayan biri olarak çok merak ediyorum neler vaad ettiğini.

Valla beni de en çok heyecanlandıran, meraklandıran trackpad olayı. Kime sorsam dünyanın en rahat kullanımı olan trackpadi olduğunu söylüyor. Hiç trackpad alışkanlığı olmayan biri olarak çok merak ediyorum neler vaad ettiğini.
Ürün eline ulaştığında bu videoyu izlemeni öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alttaki videodan da trackpad'in kullanışlılığı ile ilgili bilgi sahibi olabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Trackpad gerçekten inanılmaz çalışıyor.

Yani hot corners olayını windowstan aşınayız sağ alt'a tıklayınca falan filan ama izlediğim videolardan anladığım kadarıyla köşeye yaklaştırınca anında değişiyormuş falan

Bakalım görücez nasıl bir nimetmiş windows işletim sistemi kullanan laptoplardaki gibi değil miymiş

Evde bi tane Huawei'nin Matebook D14'ü var Lenovo'nun V14 Modeli ve İdeapad 3 var

Laptop Skalası olarak High - Medium - Low laptoplar var evdeki kişilerin kullanım alanına göre
Premium laptop ilk defa sahip olacağız heyecanlıyız XD

Geri
Yukarı