Apple'ın sitesinden gelecek sipariş kaç günde teslim edilir?

Eki Görüntüle 1531766

Evet bekleyiş sona erdi :)

Bir sorum var trackpad'e tıkladıkça bi ses geliyor bu normal mi ?
Normaldir. İstersen tıklama sertliğini ayarlayabilirsin. Dokunarak tıklama özelliğini de aktifleştirebilirsin.
Bunun için sistem tercihlerine gir. Daha sonra altta izleme dörtgeni kısmı var. Oradan istediğin ayarlamaları yapabilirsin.
Hayırlı uğurlu olsun. 🙂

Benimki de öyle diyor. Saat 22:00 da yaşadığım şehirdeki şubeye göndermişler. Yarın burada olur büyük ihtimal. Direkt gidip şubeden alsam, herhangi bir işlem yapmam gerekiyor mu bunun için?
Valla benimki de İstanbuldan çıkmış 23:42’de. yarın Bursa şubeye gelirse şubeyi ararım eğer teslim alabiliyorsam gider alırım. Gerçi bi arkadaş işlem gerektiğini söylemişti

Merhaba arkadaşlar.

Günleeeeeerdir burayı takip ediyordum. Gelişmeleri sizinle beraber yaşıyordum.
28’lik paletteydim ben de.
Üyelik açmamıştım, taa ki şu başıma gelene kadar.
Bir kargo, Çin’den buraya sağ salim gelir de, Türk’ün eline geçince nasıl böyle bir iş başa gelir?
Kendimi bu parti sevkiyatın gudubeti ilan ediyorum.
Delireceğim. 🤦🏻‍♂️

Merhaba arkadaşlar.

Günleeeeeerdir burayı takip ediyordum. Gelişmeleri sizinle beraber yaşıyordum.
28’lik paletteydim ben de.
Üyelik açmamıştım, taa ki şu başıma gelene kadar.
Bir kargo, Çin’den buraya sağ salim gelir de, Türk’ün eline geçince nasıl böyle bir iş başa gelir?
Kendimi bu parti sevkiyatın gudubeti ilan ediyorum.
Delireceğim. 🤦🏻‍♂️

Apple ile görüşme ve kuryenin teslim için beni aramasından sonra, benim gibi bir şeyle gelecekte karşılaşıp, korku yaşanmaması adına herkesle durumu paylaşıyorum.

- Apple görüşmemde bu gibi bir geri dönüşün, birkaç kişiden daha alındığı, muhtemelen UPS kodlama işleminde bir hata olduğu ama herhangi mide bulandırıcı bir şey olursa tümüyle arkasında olduklarını söylediler.

- UPS kuryesi de teslim için aradı, hasar durumu olup olmadığını sordum. Hasar olmadığını, bu gibi pahalı ürünlerde direkt hasar tespit tutanağı tutarak dağıtıma çıktıklarını söyledi. Ürünü aldığımda bilgilendirecreğim.

Benim gibi ghost okuyan ve benzer durum yaşayan arkadaşlar varsa selam olsun.

Dosya Ekleri

• D7C4B3C0-0221-4D80-AE04-104E5B29FBF5.jpeg
    D7C4B3C0-0221-4D80-AE04-104E5B29FBF5.jpeg
    205,4 KB · Görüntüleme: 273
  • 9B89A5DE-927E-450C-8D80-D2C808F3558F.jpeg
    9B89A5DE-927E-450C-8D80-D2C808F3558F.jpeg
    70,1 KB · Görüntüleme: 263
Son düzenleme:
Arkadaşlar yakın zamanda iPad Air siparişi veren var mı? Teslim zamanı 4-11 Ekim demesine rağmen hâlen işleniyor aşamasında hiç ama hiç bir takip numarası yok. İki gündür kargoya bile verilmedi?

Dostum birkaç gün içerisinde karoya verilecektir.
Hocam bugün 5'i yarın 6'sı olmasına rağmen hâlen işleniyor olması garibime gitti. Bu ürün daha UPS'e verilmediyse 8-9'unu da hafta sonu olarak düşünürsek 11 Ekim'e kadar nasıl teslim edilebilir? Gümrük hareketlerini bile göremiyorum çünkü takip koduna dair bir şey yok. Nasıl olur sence?

Ağustos ayında Macbook air m2(8/256-Gece yarısı mavisi) satın aldım. Teslim aralığı yanlış hatırlamıyorsam 9-18 ağustos yazıyordu. Ürün 16 ağustosta kargoya verildi 17 ağustos'ta da bana ulaştı.
Daha sonra ürünümü iade edip aynı modelin gümüş rengini aldım. Bu sefer de teslim aralığı 9-16 Eylül gözüküyordu. Cihazım 8 Eylül'de kargoya verildi ve 9 Eylül'de de ürünüm elime ulaşmış oldu.
Yani ürününüz gayet pratik bir şekilde gelecektir. Rahat olun.
Gümrük hareketlerini ben de hiç göremedim. Buradaki arkadaşlar sanırım ürünlerini konfigüre ettikleri için direkt olarak Amerika'dan geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı