Apple'ın sitesinden gelecek sipariş kaç günde teslim edilir?

Tabiki.. gün gün konum bilgisi çıkartırım.. Sonraki arkadaşlara yardımcı olur. gümrükleme işlemi 4-5 gün sürüyormuş sanırım

Peki bu süreç şu an Türkiye de olmadığı için mi yoksa hep bu şekilde dışarıdan mı heliyor bilginiz var mı?
Sanırım konfigüre ürünlerden ellerinde çok fazla bulunmuyor.. Belki ben almaktan vazgeçersem onu daha sonra satabilirler fakat genelde sıfırdan yapılıp gönderiliyor. Pandemiden dolayı işlemler biraz yavaş sanırım

Güncelleme: Sabah gönderime hazırlanıyor olarak işaretlenen siparişim şu anda gönderildi olarak güncellenmiş, UPS takip numarası girilmiş ve Apple internet sitesindeki teslimat tarihi 28 Ocak Perşembe olarak güncellenmiş durumda.

Güncelleme: Sabah gönderime hazırlanıyor olarak işaretlenen siparişim şu anda gönderildi olarak güncellenmiş, UPS takip numarası girilmiş ve Apple internet sitesindeki teslimat tarihi 28 Ocak Perşembe olarak güncellenmiş durumda.
Ne zaman sipariş vermiştiniz. Benim ups takip numarasını aldığım gün 21 ocak fakat apple da teslim tarihi 11 şubat görünüyor

Süper! UPS'den baktığında çıkış noktası neresi görünüyor? Türkiye'de mi?

Ben de alacağım M1 İşlemcili 512 GB fakat acaba Mx1 i beklesem mi diye düşünüyorum karar veremedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı