Appnana güvenilir mi?

Autistic Boy

Kilopat
Makaleler
24
Merhaba. Appnana adı altında Android tabanlı bir yazılım var. 50 Milyondan fazla kullanıcı bu uygulamayı, Google play üzerinden indirmiş durumda. Ancak internette birisi o uygulamadan, yeterince puan biriktirip herhangi bir hediye kodu ya da PayPal hesabına 10$ cıvarı bir para talebinde bulunmuş fakat, hesabını kapatmışlar yasaklamışlar. Neden böyle bir şey yapmış olabilirler? Ya da bu uygulama sahte mi? Bazı kişiler sahte olduklarını iddia ediyorlar ama milyonlarca Google play kullanıcısı tarafından kullanılıyor bu uygulama. Google play firması böyle dolandırıcı veya insanın vaktini boşa harcatan uygulamaların, Google play üzerinde yayınlanmasına izin verirler mi ki? Beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.

Ayrıca şu nesilde internetten online bir şekilde, en iyi para kazanmanın yolu nedir? Bununla ilgili site veya herhangi bir öneriniz var mı? Paypal bu sene Mart ayında ülkemize desteği geri gelecek bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğiniz uygulamayı kötüleyen kullanıcılar eğer doğru söylüyorlarsa orda bir problem vardır tabii. Kullanmanı önermiyorum, daha farklı yollarla para kazanabilirsin.

Erdem, uygulamaya bir baktım. 50 Milyon değil 5 Milyon kullanıcı bunu indirmiş. Bana pek iç açıcı gelmedi uygulama.

Fakat puanı 4.4 ve kullanıcı yorumlarında pek kötü yoruma rastlamadım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı