Apu işlemci ile Ekran kartı birleştirme

pandor

Hectopat
Daha fazla  
Amd Apu A10-6800k işlemciye sahibim ayriyetten Radeon HD 7870 2 gb lık bir ekran kartım var dual olarak kullanabilme şansım varmıdır acaba bilgisi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Dosya Ekleri

• pc.jpg
    pc.jpg
    222,6 KB · Görüntüleme: 770
Bu videoyu incele. Sana yardımcı olacaktır. Özellikle 14. dakikayı dikkatli izle. Biostan da ayar çekmen lazım unutma!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu incele. Sana yardımcı olacaktır. Özellikle 14. dakikayı dikkatli izle. Biostan da ayar çekmen lazım unutma!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

AMD Cift GPU'lu 12 GPU'lu islemci yapsa ne olur bari toplam 8 modullu CPU Cekirdegi koysa dahada harika olur Tek GPU yeterli bak bakalim nasilda canavar olur hatta L3 olsa alsana Canavar.

verdiğiniz bilgiler için teşekkürler yaklaşık 3 saattir uğraşıyorum youtube üzerinden bi kaçyüz tane video izledim her anakartta farklı ayar şekli varmış msi a88x gaming kullanıyorum msi üzerinden anlatım yapan birini buldum fakat yaptıklarının aynısını yapmama rahmen nedense çift ekran kartı özelliği bir türlü benim AMD Catalyst Control Center çıkmıyor :( acaba ekran kartıylamı uyumsuz A10-6800k / Radeon HD 7870 bilgisi olan varmı acaba?

bende bu ayarlar bir türlü gelmiyor biostanda ayarları yaptım sanırım çift olarak gözüküyor fakat sadece onboard olan ekran kartını kullanabiliyorum gelmesi gereken gelemeyen ayar bu alttaki fotoda benimki

kaveri_hybrid_cfx.png

Dosya Ekleri

• deneme.jpg
    deneme.jpg
    322,1 KB · Görüntüleme: 939
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı