APU İşlemci önerisi

Bütçe
4500tl,5000tl,5500tl

FalcoNN231

Picopat
Daha fazla  
Selamlar, yakında sistem toplamayı düşünüyorum malum kripto paralar yüzünden ekran kartları stokları yok. Ben de kısa süreli olsun diye APU toplamaya karar verdim. APU'da en ucuz 2200G var ve 2200G, alacağım ekran kartına ciddi darboğaz yapacağı için geleceğe yönelik olmaz. Ne yapmalıyım? APU işlemci kalmamış piyasada, önerilerinizi bekliyorum. Yeni bilgisayarım bozuldu acele etmek istiyorum. Teşekkürler.

1650 sistem çok rahat alırsın.
Alamam dememiş ki değmez demiş. En azından ben öyle anladım. 2000 lira verilmesi saçmalık o karta.
R5 Pro 4650G:

Tabi bu işlemcinin yanında muhakkak çift kanal yüksek frekanslı belleklerin olması şart. 3600MHz öneririm.
Piyasadaki çoğu oyunu deneyimlersiniz bu şekilde.

İşlemci olarak da R5 Pro 4650G 6/12'dir. Normalde G olan R5'lerde 4/8'dir. Yani bu işlemci ileriye dönük de olur. Testlerde R5 3600'ün altında tahminen 3500 performansı verir gibime geliyor.
@FalcoNN231

EDIT: Anakartın frekans ve RAM desteklerini araştırın. O.C. ile RAM frekansını arttırırsanız oyunlarda ciddi performans artışı yakalarsınız APU ile.

Alamam dememiş ki değmez demiş. En azından ben öyle anladım. 2000 lira verilmesi saçmalık o karta.
R5 Pro 4650G:

Tabi bu işlemcinin yanında muhakkak çift kanal yüksek frekanslı belleklerin olması şart. 3600MHz öneririm.
Piyasadaki çoğu oyunu deneyimlersiniz bu şekilde.

İşlemci olarak da R5 Pro 4650G 6/12'dir. Normalde G olan R5'lerde 4/8'dir. Yani bu işlemci ileriye dönük de olur. Testlerde R5 3600'ün altında tahminen 3500 performansı verir gibime geliyor.
@FalcoNN231

EDIT: Anakartın frekans ve RAM desteklerini araştırın. O.C. ile RAM frekansını arttırırsanız oyunlarda ciddi performans artışı yakalarsınız APU ile.
Bu işlemci ile bir sistem toplar mısın? Her şey dahil.

Bu işlemci ile bir sistem toplar mısın? Her şey dahil.
Özelleştirilmiş hali bu.
Böyle bir şey yaptım ama direkt bu iyidir demiyorum.
Anakartı B550, kaliteli PSU ve kasa ile çok benzer bir sistem toplanabilir. Seçeneklerde yoktu.

Geri
Yukarı