APU sistem nedir?

Sizi ve çoğu yazan kişiyi yakından takip ediyordum zaten normalde.
Bütçe olarak şu an tam rakam söyleyemem fakat maalesef 3000 TL civarlarında
Zaten şu anlık almayı düşünmüyorum fakat fiyat olarak en uygun seçenek bu.

Mesela bu var. Eğer bütçe 181TL artabilirse bir 8'lik RAM daha eklemek gayet güzel gider.

Mesela bu var. Eğer bütçe 181TL artabilirse bir 8'lik RAM daha eklemek gayet güzel gider.

Bütçeniz yetiyorsa arkadaşında dediği gibi RAM'i 2 tane yapın bu fiyata güzel sistem. Oyun performansını merak ediyorsanızda Vega 11 ya da Ryzen 5 2400G Game test yazarsanız YouTube'a çıkacaktır.

İnşallah fiyatlar artmazsa temmuz veya ağustos gibi yeni bilgisayar alacağım inşallah o zaman daha detaylı düşünürüz. Fiyatlar kesinlikle artmaz(!)

Ekran kartı olmayan, işlemcide bulunan dahili grafik birimi (isminden tam emin değilim, işlemcideki ekran kartı işte.) Bulunan sistemlerdir. Ekran kartı olmadığı için bir tık daha ucuz olurlar. RAM olarak 2 X 8 seçerseniz size bazı oyunları da oynatabilirler. Tam bütçe verirseniz sizin için bir şey bakmaya çalışırım. 2800 liraya da APU sistem var, 4000'e de.

2100 bütçeyle APU sistemde oyunların FPS çok yüksek olmasa dahi oyun oynatır mı?

Ekran kartı olmayan, işlemcide bulunan dahili grafik birimi (isminden tam emin değilim, işlemcideki ekran kartı işte.) Bulunan sistemlerdir. Ekran kartı olmadığı için bir tık daha ucuz olurlar. RAM olarak 2 X 8 seçerseniz size bazı oyunları da oynatabilirler. Tam bütçe verirseniz sizin için bir şey bakmaya çalışırım. 2800 liraya da APU sistem var, 4000'e de.

Hocam selamlar şöyle CS-LoL gibi oyunlarda 120üstü FPS alabileceğim bir APU sistem ne kadar tutar acaba.

4400TL bütçem var APU sistem alıp ekran kartı fiyatları düşünce GTX1650 alabilir miyim? 1500TL'ye. yoksa direk parayı basıp ekran kartlı sistemmi alayım? Çok arada kaldım.
APU alırsam 8x2 RAM olacak. CS:GO Valorant The Forest düşük ayarlarda 100 FPS üstü yeterli.

APU sistem ne demek? Turbox konularında çoğu kişi o fiyata APU sistem öneriyor. Fakat ben APU sistemin avantajını veya dezavantajını bilmiyorum. APU ne demek? Ucuz ve ders amaçlı bir APU sistem önerir misiniz? Tabii ki de Turbox'un acayip iyi bir C4 olduğunu biliyorum. Anlatırsanız sevinirim.

Merhabalar, APU sistem ekran kartız sistemdir. Ama her ekran kartsız sistem APU değildir peki APU sistem olduğunu nasıl anlayacağız? Intel işlemcilerde sonunda F olanlar APU sistem değildir, AMD işlemcilerde ise sonunda"G" harfi olan işlemci APU sistemdir iyi günler :).

4400TL bütçem var APU sistem alıp ekran kartı fiyatları düşünce GTX1650 alabilir miyim? 1500TL'ye. Yoksa direk parayı basıp ekran kartlı sistemmi alayım? Çok arada kaldım.
APU alırsam 8x2 RAM olacak. CS:GO Valorant The Forest düşük ayarlarda 100 FPS üstü yeterli.

Ne oymak istiyorsunuz ve bütçeniz nedir? Ona göre hemen bir bilgisayar toplayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı