APU sistem vs. işlemci + ekran kartı

Arkadaşlar benim tek istediğim şu 4 oyunu kasmadan oynamak 3200G ile düşük ayarlarda kasmadan oynayamaz mıyım bu 4 oyunu?

Oynarsiniz 3200G ile 2400G'nin ekran kartsiz performans farki cok yok zaten ben ekran karti alirsiniz diye 2400G onerdim. Valorant CS:GO rahatlikla oynarsiniz akici şekilde GTA 5'i de medium 70 FPS oynatiyordu testlerde sanirim. Fortnite'da da Low medium karişik guzel FPS'ler alirsiniz zaten 60Hz monitor alacaksaniz 60FPS ustu alsaniz da 60 FPS akiciliginda oynarsiniz.

Oynarsiniz 3200G ile 2400G'nin ekran kartsiz performans farki cok yok zaten ben ekran karti alirsiniz diye 2400G onerdim. Valorant CS:GO rahatlikla oynarsiniz akici şekilde GTA 5'i de medium 70 FPS oynatiyordu testlerde sanirim. Fortnite'da da Low medium karişik guzel FPS'ler alirsiniz zaten 60Hz monitor alacaksaniz 60FPS ustu alsaniz da 60 FPS akiciliginda oynarsiniz.
Ben 3200G'ye karar verdim. Onu alacağım 2400G parası biraz fazla benim için. Sizce ileride bu işlemciye hangi kart en çok yakışır?

Ben 3200G'ye karar verdim. Onu alacağım 2400G parası biraz fazla benim için. Sizce ileride bu işlemciye hangi kart en çok yakışır?

RX 570'ten başka seçenek yok gibi. RX 560 çok performanssiz RX 580 ya da 1650SUPER de darboğaz yapar. 2 el duşunurseniz RX 470'de olabilir. NVIDIA tarafinda 1650 alinabilir ama fiyatina degmeyecek bir ekran karti o yuzden RX 470/570 almaniz taraftariyim.

Peki sizce 2400G alsam diyelim aldım. O beni ne kadar süre götürür? Ayrıca yeni ekran kartı alacaksam ona da fazla para vereceğim onun da parasını biriktirmem gerekiyor. Ne kadar süre sadece 2400G ile devam edebilirim?

Sizinle bir yerden mesajlaşma imkanım var mıdır? Bi konuşabilir miyiz sorun olmazsa?
İnstagram @Oguzhaanm yazabilirsiniz hocam.

RX 570'ten başka seçenek yok gibi. RX 560 çok performanssiz RX 580 ya da 1650SUPER de darboğaz yapar. 2 el duşunurseniz RX 470'de olabilir. NVIDIA tarafinda 1650 alinabilir ama fiyatina degmeyecek bir ekran karti o yuzden RX 470/570 almaniz taraftariyim.
Sonuçta RX 570'de kötü bir kart değil. Onu alabilirim evet.

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı