Ara sıra mutsuzluk hissi yaşıyorum

Spor salonuna yazıl. Yeni arkadaşlıklar kurar bedenini ve özgüvenini geliştirirsin. Yüzme çok faydalıdır. İmkan varsa etrafında ya da her ne sporu yapmak istiyorsan onu yap. Yeni bir arkadaş çevresininde faydası olur.
Karatede C sınıfı milli sporcuyum. Ek olarak calisthenics'e merak saldım.

Karatede C sınıfı milli sporcuyum. Ek olarak calisthenics'e merak saldım.
Bu harika. Calisthenic 2 yıldır benimde dikkatimi çekiyor. Keşke 15-16 yaşlarımda böyle birşeyin varlığından haberdar olsaymışım. Yaş 47 olunca olmuyor. 1 ay önce parkta 2 hareket yapayım dedim, hala kolum ağrıyor. 🤣

Bu harika. Calisthenic 2 yıldır benimde dikkatimi çekiyor. Keşke 15-16 yaşlarımda böyle birşeyin varlığından haberdar olsaymışım. Yaş 47 olunca olmuyor. 1 ay önce parkta 2 hareket yapayım dedim, hala kolum ağrıyor. 🤣
Keşke dediğiniz yaşlarda başlamış olsaydınız daha güzel olurmuş. Ama yine belirli bir seviyeye taşıyabilirsiniz kendinizi.

Olabilir. Uzun zamandır hep doğmamayı istemişimdir. Dine inancımı bile yitirdim sayılır.
Sizin gibi hissettiğim dönemlerimde benim de dine inancım azalmıştı. Zamanla düzelir zannediyorum.

Asıl konuya gelirsek hocam. Bir süre sosyalleşmeye falan uğraşmayın, hakikaten düşünün. Beni bu duruma iten sebepler ne, neden böyle hissediyorum?
Her şeyin başı sorgulamak eğer bu aşamayı gectiyseniz sosyalleşin.
Ama bu aşamaya gelmediniz sanırım, yanılıyor muyum?

Sizin gibi hissettiğim dönemlerimde benim de dine inancım azalmıştı. Zamanla düzelir zannediyorum.

Asıl konuya gelirsek hocam. Bir süre sosyalleşmeye falan uğraşmayın, hakikaten düşünün. Beni bu duruma iten sebepler ne, neden böyle hissediyorum?
Her şeyin başı sorgulamak eğer bu aşamayı gectiyseniz sosyalleşin.
Ama bu aşamaya gelmediniz sanırım, yanılıyor muyum?
Mutsuzluğuma sebep olan şeyi bir süredir arıyorum. Henüz bulamadım.

Mutsuzluğuma sebep olan şeyi bir süredir arıyorum. Henüz bulamadım.
O sebebi bulamam ama aza indirmenize yardımcı olmak çok isterim.
Müzik ruhun gıdasıdır, çok fazla müzik dinler misiniz? Ne zaman moralim bozulsa müzik dinlerim.

Aslında beni seven bir öğretmenim var. İstediğimiz zaman buluşur vakit geçiririz kendimi iyi hissederim. En iyi arkadaşımdır o benim. Ama bir kız tarafından sevilip ilgilenilmeyi de isterim.

Olabilir. Uzun zamandır hep doğmamayı istemişimdir. Dine inancımı bile yitirdim sayılır.

Aynı sorun bende de var :(

Yeni konular

Geri
Yukarı