Araba temalı YouTube kanalı nasıl gelişir?

Lütfen bu tarz videoları Türkçe altyazı ile koy ve Türkiye'de araba kültürünün araba süslemeden ziyade tuning'e kaymasını sağla:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dün gece uzun sürdüğünden dolayı yetiştiremedim, hiçbir edite benzememesi için elimden geleni yaptım, film tadında bir edit oldu. Buyurunuz, yorumlarınızı bekliyorum:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Dün gece uzun sürdüğünden dolayı yetiştiremedim, hiçbir edite benzememesi için elimden geleni yaptım, film tadında bir edit oldu. Buyurunuz, yorumlarınızı bekliyorum:

Gayet güzel, hatta baya iyi diyebilirim. Eğer böyle devam ederseniz bence güzel yerlere gelirsiniz. Böyle devam edin kesinlikle. 3 dakikalık videoda en önemli şey en azından benim için videonun sıkmaması ve bunu başarmışsınız diğer videolarda da sıkılmadan izledim. En önemli şeylerden birisini gayet iyi yapmışsınız.

Gayet güzel, hatta bayağı iyi diyebilirim. Eğer böyle devam ederseniz bence güzel yerlere gelirsiniz. Böyle devam edin kesinlikle. 3 dakikalık videoda en önemli şey en azından benim için videonun sıkmaması ve bunu başarmışsınız diğer videolarda da sıkılmadan izledim. En önemli şeylerden birisini gayet iyi yapmışsınız.

Çok teşekkür ederim, izleyen kişinin sıkılmadan izlemesi benim için önemli, aksi halde yaptığım editin orjinalinden bir farkı kalmaz. Bundan sonra ki video R-35 için olacak (not aldım) :)
Bayılıyorum ya böyle editlere. Benim için 10-15 saniyelik bir GTR-R35 editi yaparsanız memnun olurum :D Abone oldum. Bir öneri vermem gerekirse tüm editleriniz 30 saniyeyi geçmezsin hem siz fazla yorulmazsınız hem de edit güzel olur. Ben şahsen bayılıyorum bu tür editlere. Bu tür videoların devamı gelsin. Bu tür editlere devam et bence çünkü ben bu tür editleri sürekli arıyorum ancak pek bulamıyorum.
Biraz zaman geçti zaten aklımdaydı bugün sözümü tuttum yayınladım video'u.
Buyrun:
Buyur dostum:

Sanırsam bildirim gitmedi bu yüzden tekrar atıyorum, görmemişsindir belki :D
Forum kafayı yedi 2 kez attım :D

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim, izleyen kişinin sıkılmadan izlemesi benim için önemli, aksi halde yaptığım editin orjinalinden bir farkı kalmaz. Bundan sonra ki video R-35 için olacak (not aldım) :)

Buyrun:

Sanırsam bildirim gitmedi bu yüzden tekrar atıyorum, görmemişsindir belki :D

Forum kafayı yedi 2 kez attım :D
Ellerine sağlık çok güzel olmuş. Ben böyle gidersen iyi yerlere gelebileceğini düşünüyorum. Çok iyi 😍

Geri
Yukarı