YouTube Oyun Kanalı Nasıl Gelişir ?

BerkenH

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle Merhaba Arkadaşlar YouTube Oyun Kanalı Nasıl Gelişir yardımcı olur musunuz ?
Daha Çok MİNECRAFT üzerine olacak. Tavsiyeleriniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıkılmadan sürekli video atmanız lazım, sponsor, reklam vb. şeylerde eklediğiniz zaman gelişmeye başlarsınız.

Sıkılmadan sürekli video atmanız lazım, sponsor, reklam vb. şeylerde eklediğiniz zaman gelişmeye başlarsınız.
Nasıl Popüler olucam Peki insanlar nasıl beni tanımaya başlicaklar ? Hangi video çekme porgramları kullanmalıyım? Crackli nasıl yapabilirm ?

Bence MineCraft olmamalı. O kadar çok büyük-küçük MC videosu çeken kanal var ki. İlgi çekici oyunlar olması lazım. 2 veya takım halinde daha çok kişiyle oynayabileceğin oyunlar izleyiciyi eğlendirir.

İnsanların izleyeceği videolar koymalısın. Mesela sen nasıl bir video olsa izlersin? Boş videolar olmasın yani.

Minecraft çekerek baştan kaybedersin.Adam akıllı bilinmeyen oyunlar çek 5 yaşındakinden 78 yaşındakine kadar herkes zaten bilindik oyunları çekiyor. Kanalın gelişmesi demek izlenmenin veya abonenin artması demek değil kanalın gelişmesi demek senin kendini geliştirmen demek ve değişik içerikler atabilmen demek.2.olarak kanalın ismi İngilizce olup İçerik Türkçe olursa zaten o kanal bitmiş demektir ya kanalının ismini türkçe koyup türkçe içerik sunacaksın ya da ingilizce isim koyup ingilizce içerik yapacaksın.Ayrıca kanalının ismini xxxx Oyunda falan koyma herkes özenti diye dalga geçer. Ha birde yaşın 16'dan küçükse ve 10 tl lik mic, birde leptobun cam'i ile video çekeceksen baştan kaybedersin. Olduğun yerde kalırsın hep.

Arkadaşlar Haklısınızda Benim PC okadar da iyi değil yani. O yuzden Minecraft A yöneliyorum ve çok seviyorum. Aslında tutulursa izlenebilirm ama sizler de çok haklısınız. PC özelliklerim ;

• » İŞLEMCİ Intel Core i5-3210M 2.5 GHz. (Turbo Boost Teknoloji 3.1 GHz.) 3 Mb Cache Bellek İşlemci
  • » RAM 6 GB DDR3 1600 Mhz. (Max.8 GB) Ram
  • » SABİT DİSK 500 GB SATA (5400 Rpm) HDD
  • » EKRAN KARTI NVIDIA GeForce GT 630M Max. 2 GB Paylaşımsız Ekran Kart

Bu PC çokda iyi değil hani ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı