YouTube Oyun Kanalı Nasıl Gelişir ?

Kendi adımı koyup Gaming yaptım nasıl bir isim bulmalıyım hiç fikrim yok ? Yardımcı olurmsun @azaz326

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim o konuda bir yaratıcılığım yok ama isminin yanına soy ismini koyabilirsin tabii ifşa olma gibi bir korkun yoksa.

Sıkılmadan sürekli video atmanız lazım, sponsor, reklam vb. şeylerde eklediğiniz zaman gelişmeye başlarsınız.

Nicelik değil nitelik önemli bence. Kaliteli içerik üretmedikten sonra her gün çöp yükle, olduğun yerde sayarsın.

Nasıl Popüler olucam Peki insanlar nasıl beni tanımaya başlicaklar ? Hangi video çekme porgramları kullanmalıyım? Crackli nasıl yapabilirm ?

Crack'lenmiş oyunlarla YouTube kanalı açıp bundan para kazanmayı düşünmen çok ironik. Başkalarının emeğini çalmış ve üstüne bundan para kazanmaya çalışmış olacaksın ve bu hiiiiç hoş değil.

Yaşım 16 kanalım Berken Gaming - YouTube Of ya nasıl yapçam :(

Sana abi tavsiyesi, YouTube'dan para kazanmayı aklından çıkar. Ben senin yaşında Kapalı Çarşı'da İngilizcemi geliştirmek ve harçlık edinmek için garsonluk yapıyordum yazları...

Kendi adımı koyup Gaming yaptım nasıl bir isim bulmalıyım hiç fikrim yok ??? yardımcı olurmsun @azaz326
Bende bu işi yapıyorum ama son zamanlarda oyun videosu çekemiyorum, neyse ana konuya dönecek olursak minecraft çeken çok fazla kişi var ve bu işte profesyoneller ben çekmenizi tavsiye etmem, başka oyunlara yönelin (Mafia II, GTA Serisi vb. oyunlar mesela). Program olarak çoğu kişi Fraps veya OBS kullanıyorlar ve fraps'ı kullanmış iseniz nasıl? illet bir program olduğunu bilirsiniz, benim tavsiyem XSplit GameCaster'ı kullanın çünkü daha kolay bir arayüzü var ve kendi içerisinde sıkıştırma yapabiliyor 1080p'lik videoyu 1GB-2GB yapıyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı