Araba tutması nasıl önlenebilir?

maraushi

Hectopat
Makaleler
17
5 saatlik bir yol gideceğim otobüsle, fakat 2 saatlik yol bile midemi boşaltmam için kafi. Sizin de araba tutmasına karşı aldığınız önemler varsa bizimle paylaşabilir misiniz?

Dramamine hocam bu bulantı gidericiyi doktor önermişti onun arkadaşı denizciymiş sürekli seferde kullanıyormuş tavsiye ederim denendi onaylandı.

Bunlar da tabii etki eder fakat arkadaşı çözümü bulantı hapı. Ben de kullandım bayağı bir etkisini gördüm. Arkadaşım 30dk bile yolda gidemezken yaklaşık 13 saat kadar yolculukları sıkıntısız geçirmeye başladı.

Bulantı hapı bana işlemedi.
Tam tersine terleme yarattı, bayılmama ramak kalmıştı.
Otobüs yolculuğunu oldum olası hiç sevmem. Tok olun ve uyumaya çalışın.
Arabada uyumak hiç yapamadığım birçeydir. Tok olmayı deneyeceğim.

Getwell nausea band işe yarar mı?

5 saatlik bir yol gideceğim otobüsle, fakat 2 saatlik yol bile midemi boşaltmam için kafi. Sizin de araba tutmasına karşı aldığınız önemler varsa bizimle paylaşabilir misiniz?

Hocam sizinle aynı durumu yaşıyorum biraz saçma gelebilir ama naneli şeker sigaracılarda satılanlardan ama yani sağlam naneli şeker sonra bol bol nefes alın çekin içinize sonra gözlerinizi kapatın uyuyun.

Hocam sizinle aynı durumu yaşıyorum biraz saçma gelebilir ama naneli şeker sigaracılarda satılanlardan ama yani sağlam naneli şeker sonra bol bol nefes alın çekin içinize sonra gözlerinizi kapatın uyuyun.
Arabada en küçük kokuya tahammülüm yok hele parfüm varsa kafamı scooby-doo gibi camdan çıkarıyorum yol boyunca ( o halim çok komik.)
Yani naneli şekerle kendime yazık etmiş olurum.
Dediğim bulantı hapına bir şans verin derim hocam hakikaten çok iyi.
Bana pek etki etmiyor ama yarın eczaneden alırım denerim.

Arabada en küçük kokuya tahammülüm yok hele parfüm varsa kafamı scooby-doo gibi camdan çıkarıyorum yol boyunca ( o halim çok komik.)
Yani naneli şekerle kendime yazık etmiş olurum.

Bana pek etki etmiyor ama yarın eczaneden alırım denerim.

Hocam naneli şekerli afedersiniz besinlerin oksitlenmiş kalıntısı koklasanız ohhh dersiniz naneli şeker o kokuyu alıyor ve aynı durumu yaşıyorum.

Geri
Yukarı