Kan tutması hoşuma gidiyor

Ella Freya

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
14
Kan tutması yaşayan arkadaşlar var mı? Sanaldaki videolarda, başkalarında ve kendilerinde kan gördüklerinde ne tepki veriyorlar?

Ben kendimi kesmediğim sürece bayılmam. Onun dışındaki her şeyde mide bulanması, kaslarda güç kaybı, uzuvlarda anlamsız küçük gıdıklanma tarzı acımalar, elleri birleştirme, oturuyorsam içe doğru eğilme hareketi yaşıyorum.

Bazen YouTube'dan ameliyat, hacamat veya bıçaklı el kesilmesi videolarına baktığım oluyor. Gece gece yatakta midemi bulandırıyorum anlamsız yere ve kan tutmasından zevk alıyorum. Benim gibi zevk alan var mı bundan?

Ben de nadir de olsa arada vahşet videoları izliyorum, kesmeli biçmeli.

Küçüklüğümden beri kanla aramız kötüdür. Bir de kendimde kan aktığını görürsem baygınlık geçirmeye ramak kalıyor. Kan şekerim düşer, başım döner bende asla öyle bir zevk söz konusu değil.

Kan tutması yaşayan arkadaşlar var mı? Sanaldaki videolarda, başkalarında ve kendilerinde kan gördüklerinde ne tepki veriyorlar?

Ben kendimi kesmediğim sürece bayılmam. Onun dışındaki her şeyde mide bulanması, kaslarda güç kaybı, uzuvlarda anlamsız küçük gıdıklanma tarzı acımalar, elleri birleştirme, oturuyorsam içe doğru eğilme hareketi yaşıyorum.

Bazen YouTube'dan ameliyat, hacamat veya bıçaklı el kesilmesi videolarına baktığım oluyor. Gece gece yatakta midemi bulandırıyorum anlamsız yere ve kan tutmasından zevk alıyorum. Benim gibi zevk alan var mı bundan?
Ben kan gorunce sebepsiz gidiklaniyorum ve bundan hoşlanmyorum zevk asla almıyorum

Bende de aynı hocam elim ayağım boşalıyor böyle. Ama bir zevkli yaşamayan anlamaz.

Kandan zevk almak sanıldığı kadar kötü bir şey değil.
İçgüdüsel bir dürtü muhtemelen ve o kişinin yerinde olmadığını düşünerek bir tür keyif alıyorsun.

Geri
Yukarı