Kan tutması hoşuma gidiyor

Kendimi bildim bileli burnum avuç avuç kanıyor durduramıyorum aşırı çok kanıyor alıştım artık kana. Kanlı videolar da izliyorum ara sıra hiçbir sorun çıkmıyor.

Sağlıklı bir insan kan görünce huylanmaz veya hoşuna gitmez. Kan kandır. Önemli bir sıvı ve her zaman yararlı, değerli bir hazinedir.

Sağlılklı filan değil diyenler eğer pisikolojinizi böyle güçlendirirseniz gerçek hayyata yaralanma veya da kaza anlarında buzdan bile soğukkanlı olursunuz bunu sakın unutmayın.

Kan tutması yaşayan arkadaşlar var mı? Sanaldaki videolarda, başkalarında ve kendilerinde kan gördüklerinde ne tepki veriyorlar?

Ben kendimi kesmediğim sürece bayılmam. Onun dışındaki her şeyde mide bulanması, kaslarda güç kaybı, uzuvlarda anlamsız küçük gıdıklanma tarzı acımalar, elleri birleştirme, oturuyorsam içe doğru eğilme hareketi yaşıyorum.

Bazen YouTube'dan ameliyat, hacamat veya bıçaklı el kesilmesi videolarına baktığım oluyor. Gece gece yatakta midemi bulandırıyorum anlamsız yere ve kan tutmasından zevk alıyorum. Benim gibi zevk alan var mı bundan?
Usta bu postuda gece atmışsın vampir olma olasılığın nedir?
:D

Kendimde kan görsem bayılırım ama basit gore videolarından anlamsız bir zevk alıyorum. Canlı canlı kulak kesme, parmak doğrama, deri soyma ve palayla insan doğrayanlar gibisinden ekstrem şeyleri izleyemiyorum ama.

Kan görmekten pek zevk almam ama şu telegramdaki trafik kazası paylaşımı yapan gruplardaki gore tarzı videolar ilgimi çekiyor. Ama infaz videoları tarzındakilerden nefret ederim. O tarz videoları görünce bi' karıncalanma tutuyor beni, özellikle boğazımı çok fazla kaşıntı tutuyor.

Bir psikopat gördüm sanki. 🤔

Bir kere üniversitede tıp okuyan ev arkadaşım ile kıl dönmesi ameliyatı izlemiştim. Videonun ortalarına doğru belden altım tutmamaya başladı, sonra da bayılmışım. Hiç benlik değil.

Geri
Yukarı