Arabaların dış görünüşünü değiştirmek

BMW marka bir araba aldık fakat bu arabanın ön ve arka tarafını 2006, 2010 veya 2018 model bir araba ön ve arka tarafı görünümü vermek istesem bu ne kadara mal olur ve BMW telif hakkı ister mi? Yani böyle bir şey mümkün mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam çok maliyetli ayrıca çok gereksiz. Modeli neydi arabanın? O işe dökeceğiniz para yerine, M aksesuarlarıyla mükemmel bir araç çıkarabilirsiniz ortaya. İsterseniz egsoz falan da taktırırsınız, böylece gerçekten M gibi olur.

3.16, 3.18, 5.20 son olarakta 3.20 kullanmış biri olarak araca değişiklik yapmadan kullandım. İstediğiniz takdirde siz parça değişimi yaparsınız. Herhangi sıkıntı olmaz. Ama size tavsiyem bir BMW tutkunu olarak aracın orjinalliğini bozmayınız. (Orjinal aksesuarlar hariç. M tampon far vs.)

Yeni bir BMW aldığımda bu sefer rengi ne olursa olsun değiştireceğim tek şey rengi olacak. İçimde kalacak yok "Imola Red" :D

Af edersiniz BMW marka araba almadık anlatım hatası yapmışım. BMW 520 model bir araba görmüştüm ve beğendim. Mesela 520 aldım arabanın bagaj tarafları ve ön tampon taraflarını 2018 modelle değiştirerek modifiye yapsam diyecektim. Sağolun bilgilendirmeleriniz için.
Meselâ kaç bin liraya mâl olur masrafı düşündüğüm şekilde yapmanın?

Af edersiniz BMW marka araba almadık anlatım hatası yapmışım. BMW 520 model bir araba görmüştüm ve beğendim. Mesela 520 aldım arabanın bagaj tarafları ve ön tampon taraflarını 2018 modelle değiştirerek modifiye yapsam diyecektim. Sağolun bilgilendirmeleriniz için.
Meselâ kaç bin liraya mâl olur masrafı düşündüğüm şekilde yapmanın?
Bence gereksiz olacaktır. Ama siz beğendiyseniz cebinizden para çıkarmanız gerekecektir diye düşünüyorum.

Mesela onlarca yıl önceki 520'nin tampon ve bagaj tarafını 2018 model ile değiştirsem ne kadar öderim?
Size fiyat olarak aşırı bir şey diyemeyeceğim sizi yanıltmak istemem. Eğer siz değiştirirseniz bu işlerden anlıyorsanız işçilik adı altında fazladan para vermekten kurtulursun, fakat biliyorsun aracın parçaları pahalı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı