Aralık ayında PS4 almak

Merhaba arkadaşlar. Benim PC hakkında neredeyse sıfır bilgim var ve pek eğlenemiyorum bu yüzden konsola yöneldim. Konsolu aralık ayında PS4 Pro 1 TB olarak alacağım. Amacım Far Cry hastası olarak seriyi devam ettirip bitirmek. Witcher gibi eseri de oynamadan olmaz :D sizce alınır mı alınsa bile kaç yıl gidecektir? PS5 çıkınca çöp olur mu? Grafikler ne kadar gelişecek? Oynadığım son yüksek grafikli hikaye oyunu 2014 yılında Far Cry 4.

Kendimden örnek vererek başlamak istiyorum. Bende PC aldığım dönemlerde herkes gibi bende bilmiyordum. Bilgisayar işiyle uğraşanlar daha yakındır tabii bu işlere. Oyun nasıl kurulur. Oyun yamaları nasıl yapılır? İhtiyacım olduğu her konuyu YouTube'tan izleyerek öğrendim diyebllirim. Bugün kasa toplar formatta atarım diyebilirim. X box kolu PC'ye tam oldu adeta konsol almış gibi sevindim diyebilirim. Sağ olsun emekçi dostların çektiği videolar.
Bilmediğin bir bilgisayarla karşılaştığında geri atman senin cesaretsizliğindir bana göre. PS4 -PS5 alman tabii ki de senin tercihindir. PS1'den PS4'ü 2 ay kullanmış biri olarak. PlayStation beklentiden çok masraflı bir cihazdır.
Aldığın ürün veya alıcağın ürün için şimdiden iyi eğlenceler.

Kendimden örnek vererek başlamak istiyorum. Bende PC aldığım dönemlerde herkes gibi bende bilmiyordum. Bilgisayar işiyle uğraşanlar daha yakındır tabii bu işlere. Oyun nasıl kurulur. Oyun yamaları nasıl yapılır? İhtiyacım olduğu her konuyu YouTube'tan izleyerek öğrendim diyebllirim. Bugün kasa toplar formatta atarım diyebilirim. X box kolu PC'ye tam oldu adeta konsol almış gibi sevindim diyebilirim. Sağ olsun emekçi dostların çektiği videolar.
Bilmediğin bir bilgisayarla karşılaştığında geri atman senin cesaretsizliğindir bana göre. PS4 -PS5 alman tabii ki de senin tercihindir. PS1'den PS4'ü 2 ay kullanmış biri olarak. PlayStation beklentiden çok masraflı bir cihazdır.
Aldığın ürün veya alıcağın ürün için şimdiden iyi eğlenceler.
Mesela şimdi Far Cry 80 TL böyle böyle seriyi bitireceğim indirimle.

Yeni konular

Geri
Yukarı