Aralık ayında PS4 almak

xCheesy99

Decipat
Makaleler
2
Yer
Sweet Home Alabama
Merhaba arkadaşlar. Benim PC hakkında neredeyse sıfır bilgim var ve pek eğlenemiyorum bu yüzden konsola yöneldim. Konsolu aralık ayında PS4 Pro 1 TB olarak alacağım. Amacım Far Cry hastası olarak seriyi devam ettirip bitirmek. Witcher gibi eseri de oynamadan olmaz :D sizce alınır mı alınsa bile kaç yıl gidecektir? PS5 çıkınca çöp olur mu? Grafikler ne kadar gelişecek? Oynadığım son yüksek grafikli hikaye oyunu 2014 yılında Far Cry 4.

Zevkler ve renkler tartışılmaz. Aklına yatarsa alabilirsin. Bu devirde ben kendi adına söylüyorum PS3 bile alırım 100 oyunlu vs. maksat vakit geçirmek. Ama sizin ki kırık olamayacak yeri gelince BF5 gibi oyunları da multiplayer oynayabileceksiniz.

Ben piyasanın aşırı gerisinde kaldım ama grafik takıntım var nedense :D PS5 çıkınca üzüleceğim gibime geliyor. Ben Kıbrıs'ta yaşıyorum güney tarafına geçsem gümrüğe takılırım falan çok zor olur bizde hemen anlıyorlar kutuyu atsan bile.
PS4'e 2 yıl daha destek gelecektir.
Desteği pek önemsemiyorum ama bence 3.5-4 yıl verirler desteği sonuçta bu konsol satmaya aşırı miktarda devam ediyor.

Anladım :D PS5 çıkınca PS4 uzunca bir süre gider değil mi? Çöp olacaksa almayayım daha iyi ama oyun oynamayı istiyorum.
ps4 ün önceden çıkımış oyunlarını oynarsınız neden çöp olsun illa yeni çıkmış oyunlar oynamak zorunda değilsiniz ya vede yeni bi oyun çıktığında o oyunu türkiye şartlarında kaç kişi alabilir ps4 ün önceden çıkmış güzel oyunşarına örnek olarak last of us var en sevdiğim oyundur kendisi infamous second son var onuda çok severim god of war 3 god of war (2018) var spiderman (2018) var varda var yani çöp olmaz konsolunuz ben 2015 de 800 liraya 500 gb fat almıştım hala daha oynuyorum bilgisayarım yok ama taş gibi ps4 üm var :D

Yeni konular

Geri
Yukarı