Arama çubuğunda RDR2 gözükmüyor

thefoxdesert

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3060
İ7 12. Nesil
16 GB Ram
Gaming Laptop
RDR 2 yüklü olmasına rağmen arma çubuğunda gözükmüyor.

Dosya Ekleri

• resim_2023-08-10_002823262.png
    resim_2023-08-10_002823262.png
    451,9 KB · Görüntüleme: 51
Task Manager'i açtım ama nasıl yeniden başlatacağım.
Windows 11'deki adı Windows Gezgini, listede bulduktan sonra üstüne tıkla sağ üstte gözükecek. Bende pencere olarak açık olduğu en üstlerde gözüküyor. Listede daha kolay bulmak için herhangi bir şeyin üstüne tıkladıktan sonra W'ya tıklayarak ilk harfi W olan hizmet ve uygulamalara ulaşabilirsin.
1691617712140.png

Dosya Ekleri

• 1691617700485.png
    1691617700485.png
    24,4 KB · Görüntüleme: 15
Anlıyorum, belki biraz daha sık kullanım ve birkaç yeniden başlatmadan sonra düzelecektir.

Olabilir teşekkürler.

Windows 11'deki adı Windows Gezgini, listede bulduktan sonra üstüne tıkla sağ üstte gözükecek. Bende pencere olarak açık olduğu en üstlerde gözüküyor. Listede daha kolay bulmak için herhangi bir şeyin üstüne tıkladıktan sonra W'ya tıklayarak ilk harfi W olan hizmet ve uygulamalara ulaşabilirsin.
Eki Görüntüle 1896694

Denedim olmadı neyse ben kullandıkça gelir sanırım teşekkürler.

Olabilir teşekkürler.

Denedim olmadı neyse ben kullandıkça gelir sanırım teşekkürler.
Sana da teşekkürler hocam, muhtemelen gelir, gelmezse her ne kadar ara vermek yorucu olsa da bir günlüğüne silip yükleyebilirsin,Yine düzelmezse RDR'ye girerken olan konfordan biraz ödün vereceksin biliyorum masaüstüne dönüp kısayoldan çalıştırmaktansa arama çubuğu çok daha basit. 2 kez bitirdim her gün birkaç saat oynuyorum bu aralar pek doyulmuyor bu oyuna, İyi geceler <3

@thefoxdesert hocam son olarak bir öneri, arama çubuğuna Windows Search yaz, çıkan ayarları biraz kurcala, detaylı bir şey söyleyemeyeceğim ama kurcalarsan belki bir sonuç çıkar.

Evet ama bence sorun Windows Search'ta değil çünkü diğer her şey normal gözüküyor. Oyunu dün silip bugün yükledim. Ondan olabilir mi? Yeni olduğu için.

Yeni konular

Geri
Yukarı