Aranızda VTuberları İzleyen Var mı?

Dediğimden bir şey anlamadıysan celallendiğimi neden düşündün bilmiyorum.
Kendini yan sanayi pazarlama demişsin, umarım karşıma çıkmaz demişsin. Ne yaptılar da bu kadar kinlendin onu soruyorum.

Vallahi arkadaşlar uzak doğu ile ilgisi olan her şeye karşı duruyorum. Bu terimi de uzak doğulu birisi ortaya atmış o yüzden uzak duracağım. Sebebi de şudur. Aşırı derecede savunuyorlar. Annesini babasını böyle savunmaz bu uzak doğu ve anime hayranlarının çoğu. Ondan uzak durmaya özen gösteriyorum. Irkçılık yapmıyorum yaptıkları işe saygı duyuyorum hayran kitlesi yüzünden uzak duruyorum.

Kanal örneği verir misiniz? Ben anlamadım.
Ufak bir araştırma ile bulduğum:)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kendini yan sanayi pazarlama demişsin, umarım karşıma çıkmaz demişsin. Ne yaptılar da bu kadar kinlendin onu soruyorum.
Birinin bir şey yaptığı veya kinlendiğim bir durum yok. Konu VTuberlar. Bende sadece "umarım karşıma çıkmaz" diyerek yetersiz bir cümle kurmaktansa öncesinde söylediklerimle sebebini belirtmiş oluyorum. Madem ki Youtuber kitlesinden ayrı, daha özgün bir sektör yaratıyorlar, o zaman bunu yarım yamalak değil tam anlamıyla yapmalılar diyorum. Kendine Youtuber demeden Youtuber'lık yapmak için farklı bir şey olmak lazım. Sizin VTuber dediğiniz arkadaşları Youtuberlardan ayıran bir şey yok. Bende hem sürünün içinde olup hemde farklıymış gibi davranmaya çalışan birey ve toplulukları sevmiyorum.

Birinin bir şey yaptığı veya kinlendiğim bir durum yok. Konu VTuberlar. Bende sadece "umarım karşıma çıkmaz" diyerek yetersiz bir cümle kurmaktansa öncesinde söylediklerimle sebebini belirtmiş oluyorum. Madem ki Youtuber kitlesinden ayrı, daha özgün bir sektör yaratıyorlar, o zaman bunu yarım yamalak değil tam anlamıyla yapmalılar diyorum. Kendine Youtuber demeden Youtuber'lık yapmak için farklı bir şey olmak lazım. Sizin VTuber dediğiniz arkadaşları Youtuberlardan ayıran bir şey yok. Bende hem sürünün içinde olup hemde farklıymış gibi davranmaya çalışan birey ve toplulukları sevmiyorum.
Youtube kullanmalarının sebebi hem rakipsiz bir site olması ve çok daha fazla kişiye ulaşabilmeleri olabilir mi acaba? Ben de Undertale fandomundan o kadar nefret ediyorum ki senin profil fotoğrafını görmek istemiyorum mesela. Ama mecburen görüyorum.

Kusura bakma ama dediklerin çok saçma. Kelime anlamını bilmiyorsun sanırım. Oradaki V, Virtual yani sanalın kısaltması. Daha önce hiç görmedim diyorsun ama önyargılı bir şekilde konuşuyorsun. Cidden çok tutarsız konuşuyorsun. Gün geçtikçe, teknoloji ilerledikçe bunları daha çok göreceksiniz.
İzlemiyorum adını da ikide bir unutuyorum adında hayır yok bana nasıl hayrı olsun?
İzlediğin kaç tane YouTuber'ın sana faydası var onu açıkla önce. Ondan sonra isminin saçmalığını tartışırız. Kolay olsun istersen profilindeki kişiden başlayabilirsin.
Vallahi arkadaşlar uzak doğu ile ilgisi olan her şeye karşı duruyorum. Bu terimi de uzak doğulu birisi ortaya atmış o yüzden uzak duracağım. Sebebi de şudur. Aşırı derecede savunuyorlar. Annesini babasını böyle savunmaz bu uzak doğu ve anime hayranlarının çoğu. Ondan uzak durmaya özen gösteriyorum. Irkçılık yapmıyorum yaptıkları işe saygı duyuyorum hayran kitlesi yüzünden uzak duruyorum.
Açıkçası olayın pek de uzak doğu ile alakası yok. En çok animeler kullanıyor orası ayrı.

Hayır.

Canlı bir şekilde, weeb eğlendirme aracı gibi geliyor bana.
Şöyle açıklayım, bu grafik uygulaması olmasa weeb-ler izler mi?
Bence hayır.
Çünkü dışardan; tatlı anime kızı var, oyun oynuyor ve chat-den yazılanları okuyup cevaplıyor şeklinde görünüyor. Bu şekilde canlı oluyor ve weeb-lerin daha fazla ilgisini çekiyor.
Yanlış anlamayın izleyen varsa saygı duyarım, "adam ondan zevk alıyor" derim.

Gerçi weeb olmayanlar içinde benzer bir şey vardı.

Bu arada bu grafik şeyini hangi programla yapıyorlar, bilen birsi yazabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı