Araplar ve isimleri çok havalı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arap fetişi ilk kez görüyorum. Çok istiyorsanız sizi bir prensese verelim. Ama bence Türkiye'deki isimler daha güzel.

Dünyanın en illet ırkı İngiltere'dir. Bir suda iki balık kavga ediyorsa bilin ki oradan bir İngiliz geçmiştir. Arap'ların zaten isyan çıkarması İngiltere'nin gazıyla olmuştur.
O zaman Lazllara da sen Lazsın senin ayrı bir devlet kurman gerek. Sen Türk değilsin! Sen Rumsun Sen Çerkezsin Sen Kürtsün Sen Lazsın diyerek ülkeyi bölelim ne dersin? Eğer onlar Osmanlı topraklarında yaşıyorlarsa Osmanlı'lardır. Sadece Osmanlı vardır. Araplar ise cihat çağrısına karşı gelerek isyan ettiler. Bu mu havalılık?

Bir tek ben mi yaşıyorum bilmiyorum ama Arap isimleri ve tipleri çok havalı duruyor. İsim olarak Sultan Pasha, Ahmet-bin Abdülaziz ya da Abdülhamid ıbn Saud gibi isimler bana çok cool geliyor. Özellikle şeyhlerin giydiği beyaz çarşaflar kafalıklarıyla çok havalı duruyor bence. Sakal üstüne tam oturuyor, çok cool duruyorlar bence. Bana Arap tarihinden bahsetmeyin lütfen, sizce de Cool'lar mı?

Eki Görüntüle 1017291

Eki Görüntüle 1017298

Eki Görüntüle 1017299

Eki Görüntüle 1017303

Eki Görüntüle 1017304
Hocam hiç “Cool” olmadıkları kesin. Kul olduklarında hemfikiriz ama galiba? İsimleri de böyle bir değişik, tam havalı da gelmiyor pek lakin kulağa güzel geliyor.

Bir tek ben mi yaşıyorum bilmiyorum ama Arap isimleri ve tipleri çok havalı duruyor. İsim olarak Sultan Pasha, Ahmet-bin Abdülaziz ya da Abdülhamid ıbn Saud gibi isimler bana çok cool geliyor. Özellikle şeyhlerin giydiği beyaz çarşaflar kafalıklarıyla çok havalı duruyor bence. Sakal üstüne tam oturuyor, çok cool duruyorlar bence. Bana Arap tarihinden bahsetmeyin lütfen, sizce de Cool'lar mı?
Peki hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dünyanın en illet ırkı İngiltere'dir. Bir suda iki balık kavga ediyorsa bilin ki oradan bir İngiliz geçmiştir. Arap'ların zaten isyan çıkarması İngiltere'nin gazıyla olmuştur.
Dünyadaki bazı konuda en zeki ırk İngiliz ırkı.

Peki hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam ırkçılıktan ban yiyeceğiz yapmayın :D

Artık birilerini eleştirmek bile suç oldu. Mesela yabancılar bize barbar diyor fakat 1.dünya savaşında Almanların Belçika üstünde barbar şapkası takıp köyleri yağmaladığını sorsanız bilmezler ya da o çok sırtını kolladıkları Ermenilerin neler yaptığını bilmezler.

Bence havalı değil. Çarşafın nesini havalı buldun onu da anlamadım. Bir kere isimlerini duyunca iki saniye "ne?" oluyorsun. Ahmet-bin Abdülaziz ismini nasıl havalı buldun cidden?

O zaman Lazllara da sen Lazsın senin ayrı bir devlet kurman gerek. Sen Türk değilsin! Sen Rumsun Sen Çerkezsin Sen Kürtsün Sen Lazsın diyerek ülkeyi bölelim ne dersin? Eğer onlar Osmanlı topraklarında yaşıyorlarsa Osmanlı'lardır. Sadece Osmanlı vardır. Araplar ise cihat çağrısına karşı gelerek isyan ettiler. Bu mu havalılık?
Biz zaten kim dost kim düşman 1. Dünya Savaş'ında gördük hocam ama bazı arkadaşlar akıllanmadı galiba hala. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı