Araplar ve isimleri çok havalı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O gözlükle nereye baksan kusarsın gibi. Belki sorun Arap'larda değil beynindedir midendedir.
Arap denildiğinde aklında canlanan şey seninle alakalı.
Arap ve mısır ülkelerinin dünyadaki en iyi müzikleri yapabildiklerini biliyor muydunuz mesela?
Senin sorunun Arap olmalarımı yoksa Müslüman olmaları mı?
Dünyada Arap'lardan daha eleştirilebilecek ülke varken neden aklında Arap'lar var hep?

Arap'ları ben de sevmiyorum ama bu onlara hakaret edebileceğim anlamına gelmez.
Arap'ları sevmeme nedenlerim gayet geçerli dini inaçları falan değil ama bunu sizinle paylaşmak istemiyorum.

Dürüst olmak gerekirse, benim de midem bulanıyor.
Günümüz de güzel ülkemizin bu durumda olma sebebi öyle ya da böyle az çok Arap'lardan dolayı.
Yo yo, Suriye olayı değil.
Dünyaya yansıttıkları şeyler biz ile dinimiz ile o kadar iç içe ki yabancı devletler bizi, kadın ayrımı yapan hak vermeyen yobaz para manyağı krallıkla yönetilen bir ülke olarak görüyor.

Artı olarak ulkemizde ki bazı israflar yüzünden, çocuk p*rnosunda ve kadın tecavüzünde ilk 3'te olunca, yabancı devletler daha da tiksiniyor.
Genelde tecavüzleri suriyeliler yapıyor dersek...

Son düzenleyen: Moderatör:
Çünkü yaşam şartı dediğin zaman akla ilk ekonomik durum gelir. Ayrıca kadın değilsen zaten Suudi Arabistan'da fazla sorun yaşanacağını sanmıyorum. Zira erkek üstünlüğü var.
Yaşam şartı dendiğinde ilk refah olayı ön plana çıkar. Refah ekonomi dahil bir çok şeyi kapsar.

Hocam amacım hakaret etmek değil. Yani bilmiyorum. Küçüklükten itibaren bana garip geliyorlar. Uzun sakal vb. şeylerden hoşlanmadığım için olabilir. Yoksa onlara karşı bir tavrım yok.

Yanlış anlamayın lütfen yazacaklarımı fakat Arap'lar bu yüzden eleştirilip sevilmiyor. Bu yüzden Arap özentisi deniliyor. Sen sakallarına uzun diye sevmiyorum dersen ne farkın kalacak? Mesele hani özgür düşünce çağdaş yaşamya sen onun sakalına baş örtüsüne bir şey demeyeceksin o da senin mini eteğine içtiğin rakına.

Yanlış anlamayın lütfen yazacaklarımı fakat Arap'lar bu yüzden eleştirilip sevilmiyor. Bu yüzden Arap özentisi deniliyor. Sen sakallarına uzun diye sevmiyorum dersen ne farkın kalacak? Mesele hani özgür düşünce çağdaş yaşamya sen onun sakalına baş örtüsüne bir şey demeyeceksin o da senin mini eteğine içtiğin rakına.
Ama diyorlar sıkıntı orda.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı