Araplar ve isimleri çok havalı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yanlış anlamayın lütfen yazacaklarımı fakat Arap'lar bu yüzden eleştirilip sevilmiyor. Bu yüzden Arap özentisi deniliyor. Sen sakallarına uzun diye sevmiyorum dersen ne farkın kalacak? Mesele hani özgür düşünce çağdaş yaşamya sen onun sakalına baş örtüsüne bir şey demeyeceksin o da senin mini eteğine içtiğin rakına.
Haklısınız hocam. Zaten bana garip gelmelerini sürekli dile getirmiyorum. Benim düşüncem bu sadece. Zaten ilk defa buraya yazdım garip geldiklerini.

Suudi Arabistan'da kişi başına düşen milli gelirden bahsetmiştim, her şeyin yasak olduğunu ben de biliyorum.

Üstteki mesajımı oku. Şimdi sana özel cevap vermek istemiyorum.
Herkes aynı işi yapmıyor, herkesin babasının petrol rezervi yok maalesef. Çoğu kaçak çalışıyor.
resim_2021-05-10_223919.png

Evet araplara karşı ırkçıyım. Hiç bir iyi yanları yok. Türkiye'ye 100 yıldır zarar veriyolar. Şuan ki suriyelilerin gelmesi gibi.

Kendi ülkemde 2 sınıf vatandaşlığa düşüyorum niye ırkçı olmayayım?
Düzgünce dile getirebilirsin, neden kürtlerin anasını der gibi giriyorsun ki konuya?

Irkçı olmamak gerek arap görünce kaçmayalım arkadaşlar onlar da insan. Cool diyemeyiz ama bu abilerin amcaların yüzleri temiz ve güzel görünüyor o yüzden bir sempati uyandırmış olabilir :D .

Kanka senin bu tavırların nedir? Ben cevap istedim.

Arap ve isimleri çok havalı diye bir konu açıyorsun burada. Çok belli bir Arap sevdalısı olduğun.

Kürtler iyi insanlar kürtlere küfür mü ettim? Arap'lardan bahsediyoruz kürtlere ne ara geldin?

Ayrıca merak etmeyin. Elon Musk sağolsun 10 sene sonraya kadar o coğrafyada gelişmeye dair bir gıdım ilerleme ve petrolden sefa sürdükleri için Araplar için refah yok olacaktır.

Bir millet sanattan ve sanatkârdan mahrumsa tam bir hayata malik olamaz. Böyle bir millet bir ayağı topal, bir kolu çolak, sakat ve alil bir kimse gibidir. Sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş olur. -Mustafa Kemal Atatürk.

Yeter.
Irkçı söylemlerinizi, arapları sevmeyişinizi, barbar tavırlarınızı kendinize saklayın!
Dostum insanların düşüncelerini dinlemek için konu açtın. Neden şuan sadece bu konuyu arap sevdalıları veya daha araplara yönelik düşüncelere saklıyorsun?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı