Aras kargo gelmiyor

Xevanior

Megapat
Makaleler
13
Arkadaşlar internetten bir ürün sipariş ettim, dün kargoya verildi. Sabah 10-11 gibi teslimata çıkmıştı kargo takip bölümünde öyle gözüküyordu. Hala kargo gelmedi, teslimatta yazıyor. Sizce normal mi? Ne kargoymuş anlamadım. Gerçi Aras Kargo normal gibi geldi bana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar internetten bir ürün sipariş ettim, dün kargoya verildi. Sabah 10-11 gibi teslimata çıkmıştı kargo takip bölümünde öyle gözüküyordu. Hala kargo gelmedi, teslimatta yazıyor. Sizce normal mi? Ne kargoymuş anlamadım. Gerçi Aras Kargo normal gibi geldi bana.
Müşteri hizmetlerini arayıp sıkıştırın efendim Papara kart için başvuru yapmıştım firma Aras Kuryeye vermiş Cuma günü teslim edilmesi gereken kargo dün elime ulaştı 3 kere aradım 3. aradığım zaman sinirli ve nasıl bir iş yaptıklarını sorduğum zaman akılları başına geldi galiba dün elime kargo ulaştı arayıp zorlayın.

Paket büyükse getirmiyorlar. Dağıtıma çıkmış gibi görünüyor ama gelmez. Ben kedi kumu alıyorum 20 kg eve gelmiyor, şubeden alın diyorlar. Şikayetvar'a yazınca anca o zaman getiriyorlar. Aynı kargo firmasından ufak tefek paketler geliyor ama 10KG ve üzeri paketler gelmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı