Aras Kargo rezilliği

Mothitron

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar cuma günü kargoya verilen ürünüm cumartesi günü gece bulunduğum şehrin aktarmasından geçmiş ve şubeye doğru yola çıkmış ama o zamandan beri yolda olarak gözüküyor. Bende ürünümün gideceği şubeyle telefon üzerinden iletişime geçtim ve bana ürünümün geldiğini söylediler bende almaya gittim ancak almaya gittiğimde oradaki yetkililer ürünümün buraya gelmediğini, buraya gelmek için yolda olduğunu söylediler bende haliyle sinirlendim çünkü insan ile dalga geçer gibi ürününüz geldi gelip alabilirsiniz diyorlar gittiğimizde ürününüz gelmedi diyorlar sonra bende şubeden çıkıp olayı gerekli yerlere anlatarak şikayette bulundum ve halen kargoyu bekliyorum.

Sürat ve Aras kargo'nun şubeleri genelde çalışanları armut seçer gibi seçiyor.
PTT ve Yurt içi Kargo bu iki kargoya göre daha iyi olduğunu düşünüyorum. (Şubelere göre değişir.)
Ama genel anlamda Ülkemizde çoğu iş dalında olduğu gibi kalite ve müşteri memnuniyeti yerlerde geziyor.

Benim bilgisayarım Yurtiçi ile geldi. Hiç bir sıkıntı olmadı. Sadece kapıya getirip beni çağırdılar. Herhalde yukarı çıkarırken başlarına kalmasın diye.

Hepsiburada'dan yaptığım her alışveriş Aras ile geldi. Çalışanları hiç ilgili değiller.

Aras kargo pisliğin önde gideni. Onlarla iş yapılmaz. Yurt içi var PTT var. MNG var. Aras ne yahu. Boşverin şu saçma firmayı. Kim bilir hangi şartlarda taşıyorlar emanet ürünleri.

Aras kargo pisliğin önde gideni. Onlarla iş yapılmaz. Yurt içi var PTT var. MNG var. Aras ne yahu. Boşverin şu saçma firmayı. Kim bilir hangi şartlarda taşıyorlar emanet ürünleri.
Önceki alışverişimde memnun kalmıştım ama bu son oldu artık bir daha asla Aras Kargo kullanmayacağım.

Geri
Yukarı