Aras Kargo rezilliği

Aras Kargo ile işim olmadı. Yurtiçi kargoyu kullandım. Burdaki şubelerinde sorun yaşamadım. Kargomu şubeden almıştım. Şubeden şubeye değişir. Magduriyetiniz en kısa sürede halledilir inşallah.

Aras Kargo'nun en berbat şubesi yaşadığım yerdeki şubesi olabilir. Birçok defa kargoyu şubeden almak zorunda kaldım. Google Haritalar'a baktım 2.2 puanı var, daha beteri yoktur muhtemelen.

Şubeden şubeye değişiyor ama bizim buradaki ARAS kargo REZALET. Kutular fırlatılıyor. Doğru dürüst ilgilenmiyorlar. Yurtiçiciyim umarım sorun yaşamayız hiç.
Bize gelen Aras Kargo çalışanları gelmeye yakın sokak başında bekleyip ayaklarına çağırıyorlar :D Şaka gibi Türkiye'deki kargo şirketleri.
1 Yılda 10-15 tane kargo sipariş ettim. Hiç birinde istediğim saatte getirmedikleri gibi 2. Seferi yapmıyorlar zaten hepsini gittm kendim aldım. Aradan kargoyu çıkarıp kendim gidip alıcam hangi şehirden alıyorsam. :D

Alışveriş yaptığınız siteden siteye değişiyor gibi geliyor bana. Hepsiburda.com ve N11.com dan aldığım her şey sapasağlam geldi. Ayrıca kargo şirketini aradığımda doğru bilgiler de verdiler.
Kullandığım şirketler : Aras Kargo, Yurtiçi Kargo, Sürat Kargo

Bizim buradaki Aras Kargo şubesinden çok memnunum. Farklı saatte gelen kargolar için aynı gün 2-3 sefer geliyorlar.
Aksine Yurtiçi Kargo 2-3 gün şubede bekletiyor, kendim gidip almak zorunda kalıyorum.

Geri
Yukarı