Aras Kargo rezilliği

Ben geçen şubeyi aradım beklemeye alıyorum dedi sesler hala geliyordu bütün dedikodularını çay gazoz istemesiyle her şeyi duydum geride dönmedi kapattım telefonu.

Arkadaşlar bana fikir verin. Ne yapacağım şimdi ben? Arıyorum şube numarası meşgul. Müşteri hizmetleri cumadan beri bu gün gelecek diyor. Ne gelen var ne giden? Şehirden uzak biryerdeyim açıkçası şubeye gidip alacak durumum yok.(mobil alanda değilim) Geri gitmesini istemiyorum bir hafta daha bekleyemem.

@Cern99 gidip kendin alman gerek ilk gün dağıtımı yapıyorlar evde falan olmayınca 3 gün bekletip geri gönderiyorlar arasan bile getireceklerini sanmıyorum boş firma bunlar çünkü.

@Cern99 gidip kendin alman gerek ilk gün dağıtımı yapıyorlar evde falan olmayınca 3 gün bekletip geri gönderiyorlar arasan bile getireceklerini sanmıyorum boş firma bunlar çünkü.
Ne evde olmaması birinci kattayım balkonum girişe bakıyor günün %80 ini balkonda geçiriyorum. %20 sinde uyuyorum. Bunlara dava falan açsak da artık bu kepazeliklerinden vaz geçseler olmuyor mu?

Evimizin önüne bile gelmedikleri halde utanmadan babamı arayıp ''Evde bulamadık.'' diyecek kadar rezalet bir kargo firmasıdır, kesinlikle kullanmayın.

UPS keşke yurtiçinde de diğerleri kadar yaygın olsa da en azından işini düzgün yapan 1 firma olsa. Hepsinin sabıkası ayrı bende. Sadece PTT kullanmadım şimdiye kadar.

Arkadaşlar şimdi takip numarası ile baktım varış şubesine ulaştı diyor teslim edilmeme nedeni ise yetersiz adres yazıyor ben bütün ürünlerimi aynı adres üzerinden getiriyorum ama ne hikmetse bunlar bulamıyorlar ama azarı işitince iş yapma hevesleri geldi.

Arkadaşlar şimdi takip numarası ile baktım varış şubesine ulaştı diyor teslim edilmeme nedeni ise yetersiz adres yazıyor ben bütün ürünlerimi aynı adres üzerinden getiriyorum ama ne hikmetse bunlar bulamıyorlar ama azarı işitince iş yapma hevesleri geldi.
Bende hala bir şey yok. Üstelik 4'ünde kargoya verildi benimki :mad:

Arkadaşlar takip numarasından baktım şubeye gelmiş bende bu sabah hemen gittim girişte zaten büyük bir kutu içindeydi ürünüm tanıdım içeriye girdim bilgileri verdim sordum çalışan eleman baktı ve kargonun gelmediğini söyledi bende ona dışarıda gördüğümü söyledim sonra gittim dışarıdaki kutuyu aldım geldim önüne koydum bir şey söyleyemedi imza istedi imzayı attım aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı