Aras Kargo kargomu almıyor

Yok hocam adresi var zaten ama alıcı ismi soruyorlar ben insana göndermiyorum ki şirkete gönderiyorum dedim öyle şirketin ismi ne dedi arena bilgisayar dedimk öyle bir yer yok diyor yani adres değil alıcı adı soruyolar
Alıcı ismi şahıs ismi girilmeli diye biliyorum. Belirttiniz mi direkt şirkete gönderilecek diye?

Alıcı ismi şahıs ismi girilmeli diye biliyorum. Belirttiniz mi direkt şirkete gönderilecek diye?

Evet belirttim dediki şirket adı ne dedi bende arena bilgisayar dedim öyle bir yer yok dedi arena bilgisayar teknik servis dedim yine yok işte falan dediler

"Benim klavye bozuk gibi bir şey denebillir" bu klavyenin iade edilebilir hakkını doğuruyor olması lazım.

Evet ama ben 13. günde falan fark ettim sorunu bir de bayram girdi N11'e gönderemedim

Evet belirttim dediki şirket adı ne dedi bende arena bilgisayar dedim öyle bir yer yok dedi arena bilgisayar teknik servis dedim yine yok işte falan dediler

Evet ama ben 13. günde falan fark ettim sorunu bir de bayram girdi N11'e gönderemedim

Bayram girdi gönderemdim 1 hafta sonra fark ettim sorunu diye belirt.

14 Gün geçtikten sonra iade ederler mi bilmiyorum ama bir bahaneyle ikna edebilirsin dedim bayram bahanesi buna uygun.

Aynen inşallah iade alırlar ya bir de 900 TL verdim o kadar

14 Gün geçtikten sonra iade ederler mi bilmiyorum ama bir bahaneyle ikna edebilirsin dedim bayram bahanesi buna uygun.

Gelişme: Yine aradım tekrardan sizi yanlış yönlendirmişler başka şubeden alıcı adı olmadan sadece adres ile gönderin diyorlar

Son düzenleme:

Geri
Yukarı