Aras Kargo kargoyu getirmeyip alıcı tarafından kabul edilmedi diyor

Aras ile gelen kargolarda hep böyle oluyor ne alaka ise 3 sefer oldu bu. Aras kargo ile geldiğini bilseydim almazdım.
Bulunduğum bölgede Yurtiçi hariç hemen hemen her kargoyla sorun yaşadım. Bu aralar MNG'nin gönderimi çok kötüye gitmeye başladı. Her kargo firmasının bölge bölge çalışma yeterliliği değişkenlik gösteriyor. Ama sorun yaşıyorsanız mail ile bezdirene kadar hakkınızı arayın. Bir kere Sürat Kargo ile yaşadığım münakaşa sonunda jandarmalık bile olmuştum. Siz düşünün.

O zaman şubeyi arayıp pazartesi tekrar gönderilmesini isteyin.
Bazı şubelerdeki telefonlara kimse bakmıyor. Bir numara var ama kağıt üstünde bulunsun diye yerleştirilmiş.

Bulunduğum bölgede Yurtiçi hariç hemen hemen her kargoyla sorun yaşadım. Bu aralar MNG'nin gönderimi çok kötüye gitmeye başladı. Her kargo firmasının bölge bölge çalışma yeterliliği değişkenlik gösteriyor. Ama sorun yaşıyorsanız mail ile bezdirene kadar hakkınızı arayın. Bir kere Sürat Kargo ile yaşadığım münakaşa sonunda jandarmalık bile olmuştum. Siz düşünün.

Bazı şubelerdeki telefonlara kimse bakmıyor. Bir numara var ama kağıt üstünde bulunsun diye yerleştirilmiş.
Evet demin aradım 6 dakika boyunca kimse açmadı bildiğin dalga geçiyorlar.

Benzer bir mağduriyet halinde uyguladığım yöntemi size önerebilirim. Aşağıdaki şikayet formunu 40-50 defa aynı içerikleri kopyala-yapıştır ile doldurarak gönderin. Paşa paşa sorununuzu çözüyorlar. Sizi kanser edeni, siz kanser edin. Bu ülkede işler böyle yürüyor.

Sağolasın hocam, bir dünya giydirdim formda. Bakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı