Aras Kargo "alıcı kargoyu kabul etmiyor" uyarısı için ne yapılabilir?

rawiesdev

Picopat
Merhaba, yaklaşık 2 gün önce bir şey sipariş ettim ve bugün şubeye ulaşmıştı. Ardından kargo takip kısmına baktım, hiç kimse aramamasına rağmen "alıcı kargoyu kabul etmiyor" diye bir mesaj ile karşılaştım sizce sorun nedir, ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• Capture.PNG
    Capture.PNG
    3,5 KB · Görüntüleme: 43
Merhaba, yaklaşık 2 gün önce bir şey sipariş ettim ve bugün şubeye ulaşmıştı. Ardından kargo takip kısmına baktım, hiç kimse aramamasına rağmen "alıcı kargoyu kabul etmiyor" diye bir mesaj ile karşılaştım sizce sorun nedir, ne yapmalıyım?
Kuryeler sırf ürününüzü dağıtmamak için sisteme böyle saçma sapan mesajlar bırakabiliyor. Yani şubeden teslim alman gerekecek büyük ihtimal.

Bizde zili bile ful takip etmemize rağmen kargoyu hiç şehre getirmeden bile aynı şeyi yazıyorlardı. Uzatmak için suçu alıcıya atıyorlar. Özellikle bizim büyük şehirde bir tanesinde neredeyse her oraya verilen kargo için en az 1-2 kere aynı bahaneyi yazıyorlar, sonra geç getiriyorlar.

Geri
Yukarı