Arch "failed to install packages New root" hatası

573476

Centipat
Öncesinde böyle bir şey yaşamıyordum. Arch install ile Hyprland kurarken böyle oldu sonrasında KDE kurayım bari dedim tekrar aynı hatayı verdi. ISO'yu güncelledim hala aynı hata.

20230822_113208.jpg

Dosya Ekleri

• 20230822_113208.jpg
    20230822_113208.jpg
    244,2 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleyen: Moderatör:
Pipewire-jack ve jack2 paketi çakışıyor. Çakışan paketler aynı makineye kurulamaz. jack2 paketini kaldırın.

Deneyim.

Pipewire-jack ve jack2 paketi çakışıyor. Çakışan paketler aynı makineye kurulamaz. jack2 paketini kaldırın.

Jack2 paketi yok hatası veriyor zaten Arch installdan yüklediğim için o yüklerken jack2 yüklenmez mi?

Son düzenleme:
archinstall sıkıntılı olabilir. Manuel kurulum yapmayı deneyebilirsiniz veya internette bulunan kişisel Arch Linux kurulum betiklerini kullanabilirsiniz.

Bu bana ait bir Arch Linux kurulum betiği. Kullanımı oldukça kolay ve istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.

archinstall sıkıntılı olabilir. Manuel kurulum yapmayı deneyebilirsiniz veya internette bulunan kişisel Arch Linux kurulum betiklerini kullanabilirsiniz.

Bu bana ait bir Arch Linux kurulum betiği. Kullanımı oldukça kolay ve istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.

Deneyim :D

Yeni konular

Geri
Yukarı