Çözüldü Arch Linux HDD bölümü gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LittleWarlocc

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
1TB SSD ve 1TB HDD'm var. SSD'nin 100GB kısmına Windows kurdum, HDD'nin de 180 GB kısmında R6s kurulu. Buraya kadar her şey tamam. HDD üzerinden diğer bölüm için yani 800GB'lık bölüm için sahiplik almaya çalıştığımda hata alıyorum. Root alınca girebiliyorum fakat o zaman da Steam üzerinde gözükmüyor. Nasıl çözerim?

1688260485332.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
1TB SSD ve 1TB HDD'm var. SSD'nin 100GB kısmına Windows kurdum, HDD'nin de 180 GB kısmında R6s kurulu. Buraya kadar her şey tamam. HDD üzerinden diğer bölüm için yani 800GB'lık bölüm için sahiplik almaya çalıştığımda hata alıyorum. Root alınca girebiliyorum fakat o zaman da Steam üzerinde gözükmüyor. Nasıl çözerim?

Eki Görüntüle 1843844
XFCE kullaniyorsaniz ayarlardan baslangic uygulamalari kisminda polkit kapatmissiniz sanirim. Oturum ve Baslangic, Kendiliginden baslatma kismindan PolicyKit'i etkinleştirin.

Eki Görüntüle 1843844
XFCE kullaniyorsaniz ayarlardan baslangic uygulamalari kisminda polkit kapatmissiniz sanirim. Oturum ve Baslangic, Kendiliginden baslatma kismindan PolicyKit'i etkinleştirin.

Çözüm
Xfce kullaniyorsaniz ayarlardan baslangic uygulamalari kisminda polkit kapatmissiniz sanirim. Oturum ve Baslangic, Kendiliginden baslatma kismindan PolicyKit'i etkinleştirin.

Hocam açtım diskler bölümü root olmadan kontrol edebiliyorum fakat HDD için ayırdığım kısım hâlâ gözükmüyor Thunar'ı root olarak başlatmam gerekiyor.

Root kismina baglamissiniz belli ki.

Heh yaptım direkt bağla dedim öncesinde udisk2 falan garip yerler vardı şimdi direkt Media kısmına geldi ve isim etiketi verdim. Üstteki mesajını çözüm olarak işaretliyorum onu yapamasam burayı yapamazdım.

1688286858665.png

Yeni konular

Geri
Yukarı