Arctic Liquid Freezer II 240 vs CM MasterLiquid ML240L RGB

Hangi Sıvı Soğutmayı Tercih Edersiniz ?

• Oy verenlerin toplamı
    60
Arctic'in o soğutucusu birçok soğutucuyu sessizlik ve performans anlamında geride bıraktı. Yabancı kanallarda kitguru, powertechup gibi sitelerde incelemesi ve karşılaştırma tabloları mevcut.
Ayrıca CM'nin o soğutucusunun fanları çok gürültülü çalışıyormuş. Hatta @Lemi Galip hocamın bu konuda kısa bir videosu mecut.

Bu konudaki arkadaşa tavsiye ettiğim XPG soğutucuyu size de tavsiye ederim. Çünkü piyasadaki en kaliteli ve bilindik pomba üreticisi olan Asetek'in pompasını kullanıyor. ARGB ışıkları da cabası.

Corsair, Thermaltake, NZXT markaları da aynı pompayı kullanıyor. Yani bu soğutucuların performansları birbirlerine yakındır.
XPG bütçemi aşıyor biraz 650 liradan fazla vermek istemiyorum.

Ben de gördüm ama o da eski seriydi.
Yavaş yavaş herkes hatasının farkına varıyor :)
Kendi yararlarına, müşteri çekerler. O kadar çok fani ile sorun yaşadım ki CM'nin, işin açıkçası cekiniyorum. Ama herkes çok kaliteli fanlar yapsınlar ve rekabet olsun, biz kazanalim 😁

XPG bütçemi aşıyor biraz 650 liradan fazla vermek istemiyorum.
O zaman Arctic'i alabilirsiniz. Alıp kullandıktan sonra inceleme konusu açarsanız almayı düşünen diğer arkadaşlar için de faydalı olur.
Bir de inceleme konusunda beni de etiketleyin. Bir de sizin yorumunuzu duymak isterim. :)

O zaman Arctic'i alabilirsiniz. Alıp kullandıktan sonra inceleme konusu açarsanız almayı düşünen diğer arkadaşlar için de faydalı olur.
Bir de inceleme konusunda beni de etiketleyin. Bir de sizin yorumunuzu duymak isterim. :)
Tamam hepsiburada dan Set Grup diye bir satıcı var ondan alıyorum şuan çünkü sitesinde gördüğüm kadarıyla Set Grup Arctic temsilciliği yazıyordu. Kısa süreli kullanım değil de uzun süreli örnek 1 ay sonra bir inceleme konusu açacağım çünkü türkçe kaynak bu marka ve model özelinde çok az.

Tamam hepsiburada dan Set Grup diye bir satıcı var ondan alıyorum şuan çünkü sitesinde gördüğüm kadarıyla Set Grup Arctic temsilciliği yazıyordu. Kısa süreli kullanım değil de uzun süreli örnek 1 ay sonra bir inceleme konusu açacağım çünkü türkçe kaynak bu marka ve model özelinde çok az.
Hocam dediğiniz yer burasıysa daha uyguna var.

Yeni konular

Geri
Yukarı