Arctic Liquid Freezer II 360 vs SilverStone PF360 vs AORUS Waterforce 360

İşlemci AMD ise Arctic en iyisi diye biliyorum. En azından izlediğim videolara göre öyle.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kendim de satın aldım bu sıvı soğutucuyu şu an sistemde. Sessiz çalışıyor ki benim için önemli olan bu. İşlemci 11600k 5.1Ghz Core, 4.4Ghz Ring, 1.35 Vcore, AVX Offset 0. Yük altındaki testlerde Cinebech, Blender, Aida64 Extreme 75-85 arası gidiyor. Oyunlarda ortalama 55 derece çalışıyor.

Aralarında en iyisi Waterforce X360:

Kendim kullanıyorum. 2 derece daha soğuk tutacak diye ekrandan ve görüntüden vazgeçmek çok saçma olur.
Bu söyleme daha çok katılıyorum. Fiyatı umursamıyorsanız görsellik daha önemli bence de.

Bu söyleme daha çok katılıyorum. Fiyatı umursamıyorsanız görsellik daha önemli bence de.

Bende dediğim gibi Waterforce X360 kullanıyorum. Her görselliği hem de performansı muazzam. Prime 95 Small FFT testinde 56 derece sabit kalıyor 5600X işlemcim.

Aralarında en iyisi Waterforce X360:

Kendim kullanıyorum. 2 derece daha soğuk tutacak diye ekrandan ve görüntüden vazgeçmek çok saçma olur.

Ben bunu sipariş verdim. Açıklama kısmında da LCD ekran özellikleri yazıyor ve fotoğrafta da CPU değerini gösteriyor. Ancak yine GamingGen'de şu da var:

Bu ise 1000 TL daha pahalı ama LCD ekran yok fotoda ve açıklama kısmında da bir şey yazılmamış.

Normalde LCD ekranlı olanın daha pahalı olması gerekirdi ama karıştırmışlar diye düşünüyorum. Yarın ürün gelecek o zaman belli olacak LCD ekranlı olup olmadığı. Ve ikisi de 360. X 360 değil.

Bende dediğim gibi Waterforce X360 kullanıyorum. Her görselliği hem de performansı muazzam. Prime 95 Small FFT testinde 56 derece sabit kalıyor 5600X işlemcim.
Prime95 testi yapmayı saldım Intel işlemci kullandığım için. Gereksiz yük oluyor. Doğru OC yapıyor muyum yapmıyor muyum anlamıyorum. Diğer testlerde 2-3 saat sorunsuz çalışırken Prime95'a soktuğum da hata veriyor.

Ben bunu sipariş verdim. Açıklama kısmında da LCD ekran özellikleri yazıyor ve fotoğrafta da CPU değerini gösteriyor. Ancak yine GamingGen'de şu da var:

Bu ise 1000 TL daha pahalı ama LCD ekran yok fotoda ve açıklama kısmında da bir şey yazılmamış.

Normalde LCD ekranlı olanın daha pahalı olması gerekirdi ama karıştırmışlar diye düşünüyorum. Yarın ürün gelecek o zaman belli olacak LCD ekranlı olup olmadığı. Ve ikisi de 360. X 360 değil.

360 eski versiyon. Pek iç açıcı değil. Attığın ikinci linktekinin ismi yanlış girilmiş. Burada da yanlış girilmiş ama görselden X360 olduğu belli:

Ha ayrıca ikisinde de ekran var.

Farkları kendi sitesinde yazıyor. Neden böyle bir isimlendirme yapmışlar anlamadım.
Gaming Gen'de de ismi eksik girmişler galiba.

Geri
Yukarı