Arctic Liquid Freezer III (3. Nesil) Sıvı Soğutma Serisi Çıktı

Lf 3'te olan fanlardan elimde 3 adet var, push / pull yapmak istiyorum ama vida bulamadım bir türlü. Tedarik edebileceğim bir seçenek mevcut mu?

Arkadaşlar selam bu soğutucuyu ve yeni bir kasa almayı düşünüyorum (güncel kasada 360mm sığmıyor) fakat aklıma takılan konu şu, bu soğutucunun radyatörü kalın olduğu söyleniyor ve baktığım çoğu kasanın ayrıntılarında radyatör kalınlığı konusunda bir şey yazmıyor. Anakartım şu ASUS Tuf Gaming B760M-Plus WiFi. Şimdi ben hangi kasayı almalıyım? Herhangi bir 360mm destekli kasayı aldığım zaman soğutucu anakarta veya RAM'lere değer mi?

Arkadaşlar selam bu soğutucuyu ve yeni bir kasa almayı düşünüyorum (güncel kasada 360mm sığmıyor) fakat aklıma takılan konu şu, bu soğutucunun radyatörü kalın olduğu söyleniyor ve baktığım çoğu kasanın ayrıntılarında radyatör kalınlığı konusunda bir şey yazmıyor. Anakartım şu ASUS Tuf Gaming B760M-Plus WiFi. Şimdi ben hangi kasayı almalıyım? Herhangi bir 360mm destekli kasayı aldığım zaman soğutucu anakarta veya RAM'lere değer mi?

Lian Li lancool 216 ile beraber kullanacağım verilere göre sığıyor. Tavsiye ederim. NZXT H6 Flow'da alınabilir.

Dostum, sogutucuyu konumlandıracağın kısmın ölçülerine dikkat etmelisin. Ön panele düşünüyorsan ayni zamanda ekran kartına teması olacak mi bunu da dikkat etmelisin. Bir kaç sayfa önce radyatör kalınlığı ile ilgili olarak detayli bilgileri içeren bir yorumda mevcut.

Arkadaşlar sitede böyle bir bilgilendirme mevcut: " siparişiniz onaylandıktan sonra kargoya teslimat süresi yaklaşık 20 gündür ". jumbum 1 hafta rötar yediğini yazmıştı yukarıda, yakında teslimatlar başlayacaktır. Gördüğüm kadarıyla daha 20 günü geçende yok zaten.

Arkadaşlar sitede böyle bir bilgilendirme mevcut: " siparişiniz onaylandıktan sonra kargoya teslimat süresi yaklaşık 20 gündür ". jumbum 1 hafta rötar yediğini yazmıştı yukarıda, yakında teslimatlar başlayacaktır. Gördüğüm kadarıyla daha 20 günü geçende yok zaten.

Amazon bugün alırsan nisan 10'da teslimat diyor aynı fiyata. Bence 'yaklaşık' ibaresini 'minimum' olarak değiştirmelerinde fayda var.

Yeni konular

Geri
Yukarı