Arctic MX-4 termal macun sonrası sıcaklık değişmedi

Arctic Türkiye Distribütörü Bilişimport. Bugün 2020 sürümünü sipariş ettim.53 TL tuttu.2019 sürümü N11den aldığımda katı çıkmıştı.Galiba bayattı.Kaliteli ürün kendi distribütöründen deneyeceğim bir de.O sürümde sıvı soğutucunun kendi macununa göre sıcaklıklar 5 derece artmıştı.

Hocam o macun hiç bir işe yaramiyor. Mx 4 2019 edition alın. Çok gelir diyorsaniz xigmatekin 40tl lik macununu alın. Başka almayin.
Fiyatta en fazla 60-70 TL ye kadar çıkabilirim. Önceliğim sıcaklığı düşürmek. Boşta CPU ve GPU 60 derecelerde geziniyor. Video izlerken CPU 70 i geçiyor Oyunlarda ise her ikisi de 90 dereceye dayanıyor.

Fiyatta en fazla 60-70 TL ye kadar çıkabilirim. Önceliğim sıcaklığı düşürmek. Boşta CPU ve GPU 60 derecelerde geziniyor. Video izlerken CPU 70 i geçiyor Oyunlarda ise her ikisi de 90 dereceye dayanıyor.
Dediğim 40liralik macunu alabilirsiniz yada 2019 edition başka markaya bakmayın
Arctic Türkiye Distribütörü Bilişimport. Bugün 2020 sürümünü sipariş ettim.53 TL tuttu.2019 sürümü N11den aldığımda katı çıkmıştı.Galiba bayattı.Kaliteli ürün kendi distribütöründen deneyeceğim bir de.O sürümde sıvı soğutucunun kendi macununa göre sıcaklıklar 5 derece artmıştı.
Sonuçları yazar mısınız

Sizce Trendyol'da ki satıcının ürünleri orjinal midir? Orjinal olup olmadığını nasıl anlarız?
Bende bundan kullandım bugün fakat hiç bir değişiklik göremedim. İade edicem. Orijinal olup olmadığını nasıl anlarız inanın bende bilmiyorum.

Sonuçları yazar mısınız
Bende bundan kullandım bugün fakat hiç bir değişiklik göremedim. İade edicem. Orijinal olup olmadığını nasıl anlarız inanın bende bilmiyorum.
Kutudan anlaşılmıyor ki jelatini yok bişey yok. Şırıngayi boşaltıp içine çin macunu koyup satabilirler mesela.

Yarın Trendyol'dan sipariş vereceğim. Geldiği zaman sonuçları yazarım.

Bende N11 üzerinden sipariş verdim büyük ihtimalle en geç çarşamba elimde olur sonuçları buradan paylaşırım o zamana kadar almamış olursanız aynı satıcıdan alabilirsiniz. En azından jelatin içinde paketli doldurma ürün olmaz diye düşünüyorum.

ürün

Yeni konular

Geri
Yukarı