Arctic MX-4 termal macun sonrası sıcaklık değişmedi

Bende N11 üzerinden sipariş verdim büyük ihtimalle en geç çarşamba elimde olur sonuçları buradan paylaşırım o zamana kadar almamış olursanız aynı satıcıdan alabilirsiniz. En azından jelatin içinde paketli doldurma ürün olmaz diye düşünüyorum.

ürün
Yorumları okudum ama pek içime sinmedi. 52TL lik olanı diyorsunuz değil mi ? Bende vatandan alıcam gibi en azından orijinal ürün olur.

Yorumları okudum ama pek içime sinmedi. 52TL'lik olanı diyorsunuz değil mi? Bende Vatan'dan alacağım gibi en azından orijinal ürün olur.

Evet 52TL olan ürünü aldım bakalım. Aldığım sıvı soğutmada macun hazır sürülü olarak gelmişti 1 saatlik stres testi sonucunu ekran resmi almıştım onu da alta bırakayım geldiğinde Arctic MX-4 (4 g) 2019 Edition'da dener onunda test sonucunu buraya bırakırım :)

Dosya Ekleri

• 2.png
    2.png
    216,4 KB · Görüntüleme: 40
Başka bir konuda gördüm hocam aynı üründen almışsınız fakat farkı bir satıcıdan almışsınız ürün paketli miydi jelatin var mıydı yani?
Jelatini yoktu ve ''Oyuncanavarii'' ile aynı satıcıdan aldık ürünü. İkimizin de sıcaklıkları hiç değişmedi. 2020 versiyonu sanırım çünkü şırıngasında yazmıyordu

Yeni ürünüm geldi.Bu sefer o katılaşma yoktu.Sürerken gayet rahat bir şekilde,kaşıkta toplanma olmadan sürdüm.Boştaki sıcaklık 31-45 arası gidip geliyor.Sadece CS GO ya girdim.Onda da en fazla 54 derece gördüm. Ortalama 3-4 derecelik bir düşüş yaşadım.2020 sürümü kesinlikle daha kaliteli.Alacaksanız Billişimporttan alın.N11 gibi yerlerden almayın.

Arctic MX-4 (4 g) 2019 Edition bu gün teslim aldım. Pek macun kıvamında olduğu söylenemez daha çok parçacıklı bir kıvamı var gibiydi normalde böyle mi banamı sıkıntılı geldi acaba?

Evet ama daha önce kullandığım macunlar gibi değil ilk şırıngadan koyarken sanki macun toz parçacıklı gibiydi.
Akşam test edince sonuçları paylaşırım bakalım sıkıntılı ürünemi denk geldik.

Geri
Yukarı