Arctic MX-4 vs. Arctic MX-4 2019 Edition

Hudelfa55

Hectopat
Arkadaşlar, 20 gr Arctic MX-4 alacaktım. Fiyatını çok uygun buldum. Sadece 115 TL. Ancak 2019 Edition değil. 2019 Edition'ın 8 gr olanı 70 TL. Eğer arada kayda değer bir fark yoksa bu fırsatı kaçırmamak istiyorum. Yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 4 gr bile 5 6 kere sürmeye yeter napacaksınız 20 gr ve 8 gr mı 4 gr alın geçin.
Ben Cooler Master Mastergel Nano almıştım 4gr'ı 4 kere sürebildik. Evde üç adet bilgisayar var. Ben kendi bilgisayarıma 3 ayda bir sürüyorum çünkü işlemci artık ne yapıyor bilinmez, 3 ay bile dolmadan sıcaklık 100'e vuruyor.

Ben Cooler Master MasterGel Nano almıştım 4Gr'ı 4 kere sürebildik. Evde üç adet bilgisayar var. Ben kendi bilgisayarıma 3 ayda bir sürüyorum çünkü işlemci artık ne yapıyor bilinmez, 3 ay bile dolmadan sıcaklık 100'e vuruyor.

Yanlış sürüyorsunuz kesinlikle, 2. sistemim termal macununu 2 yıl önce değiştirdim 4.4 hızında çalışıyor, en fazla 62 derece görüyorum.

Yanlış sürüyorsunuz kesinlikle, 2. sistemim termal macununu 2 yıl önce değiştirdim 4.4 hızında çalışıyor, en fazla 62 derece görüyorum.
Hocam 13 yaşında 45nm kürek gibi bir işlemcim ve sürkülasyonu kötü bir kasam var. Nasıl yanlış sürebilirim ki macunu? Sıkarsın bir nohut tanesi kadar ve yayarsın işlemcinin üstüne hepsi bu.

Bu konu forumda 40 kere açıldı. 2019 Edition sadece bir çekilişe katılmak için. O çekilişte Türkiye'de olmadığı için bir şey farketmiyor. Aynı performansı alırsınız. Var olan konuları okumak yerine konu açmayın lütfen.

Hocam 13 yaşında 45nm kürek gibi bir işlemcim ve sürkülasyonu kötü bir kasam var. Nasıl yanlış sürebilirim ki macunu? Sıkarsın bir nohut tanesi kadar ve yayarsın işlemcinin üstüne hepsi bu.

Hocam soğutucunuz kötü olabilir her şey olabilir hem o işlemci vaktini doldurmuş 45mm çok kötü benim eski işlemcim bile 32mm

Yeni konular

Geri
Yukarı