Arctic Mx4 vs Thermal Grizzly Kryonaut

Aksine çok ince ve işlemci plakasını tamamen kaplayacak şekilde sürdüm. Anlamadığım max fanda dahi yüksek performansta bu cihazları kullanamamamız. Tamam en üst düzey ürün değil ama bu kadarını da beklemek hakkımız diye düşünüyorum. Artık umudum tükendi, bir daha asla Acer marka bir ürün almayacağım.
Umarım yakın zamanda bir çözüm bulursunuz.

Umarım yakın zamanda bir çözüm bulursunuz.
Umarım ama her yönden elim kolum bağlı. Undervolt yapılabilse çok fayda sağlar ancak olmuyor. En iyi macunu kullanıyorum, max fanda ve soğutucu ile deniyorum yine olmuyor. İşlemci frekansı sınırlıyorum yine olmuyor sadece 0.8 GHz'e düşme süresi biraz artıyor. (19 dakika örneğin ne komik ama işin aslı bu. )

Umarım ama her yönden elim kolum bağlı. Undervolt yapılabilse çok fayda sağlar ancak olmuyor. En iyi macunu kullanıyorum, Max fanda ve soğutucu ile deniyorum yine olmuyor. İşlemci frekansı sınırlıyorum yine olmuyor sadece 0.8 GHz'e düşme süresi biraz artıyor. (19 dakika örneğin ne komik ama işin aslı bu. )

Hocam yorumunuz üstünden bayağı zaman geçmiş ama bana göre sahte ürün aldınız, bende kryonaut aldım ve MX-4'den daha kötü performans veriyor. Sadece yetkili bayiden almak gerektiğini en acı şekilde öğrenmiş oldum.

Hocam yorumunuz üstünden bayağı zaman geçmiş ama bana göre sahte ürün aldınız, bende kryonaut aldım ve MX-4'den daha kötü performans veriyor. Sadece yetkili bayiden almak gerektiğini en acı şekilde öğrenmiş oldum.
Hocam yetkili satıcıdan aldım. Bunun sebebi pump-out etkisi ve Kryonaut 80 derece üstü için önerilmiyor.

Deniport'tan aldınız yani, ilk kez sürdüğünüzde sıcaklıklar nasıldı?
Evet Deniport'tan aldım. İlk sürdüğümde maksimum 86-87'leri görüyordum. Ancak her gün bir derece gibi artıyor ve 1-2 hafta sonunda stok macun gibi 90-95'leri rahat görüyor.

Evet Deniport'tan aldım. İlk sürdüğümde maksimum 86-87'leri görüyordum. Ancak her gün bir derece gibi artıyor ve 1-2 hafta sonunda stok macun gibi 90-95'leri rahat görüyor.

Hocam ben de Artics MX4 kullandım kendi laptopum için 2 kez uyguladım ilk uyguladığımda 1-2 hafta sonra sıcaklıklar arttı. Bu yüzden bir kez daha yeniledim yine aynı sorunla karşı karşıyayım bu yüzden gidip kyranout almıştım. Fakat sizde aynı sorunu yaşamışsınız. Yok mudur pump-out etkisinin bir çözümü?

Hocam ben de Artics MX4 kullandım kendi laptopum için 2 kez uyguladım ilk uyguladığımda 1-2 hafta sonra sıcaklıklar arttı. Bu yüzden bir kez daha yeniledim yine aynı sorunla karşı karşıyayım bu yüzden gidip kyranout almıştım. Fakat sizde aynı sorunu yaşamışsınız. Yok mudur pump-out etkisinin bir çözümü?
Hocam daha viskoz macun ve fazla blok baskısı ile azaltılabilir. Ancak tamamen çözüm sanırım yok gibi. Ek olarak sıvı metal denenebilir garantiniz yoksa.

Geri
Yukarı