Arctic P14 Pwm 140M nasıldır?

Turanv1

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Arkadaşlar, fan konusunda hala kafamda belirli bir şey yok, kasanın üst kısmına fiyat/performans olarak 2 tane fan almak istiyorum, bütçem toplam 100 TL. Bu 2 ürün hakkında bilgi verir misiniz? Eğer daha uygun önerileriniz varsa önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:
Arctic P12 PWM PST almıştım dün geldi. 200-1800 RPM arasında kontrol sunuyor oldukça sessiz. Bana sıvı soğutmaya uygun bir fanmış gibi geldi. Yakın zamanda iki tane daha alıp sıvı soğutmaya takmayı düşünüyorum. Ses olarak çok şaşırttı doğrusu.

Arctic P12 PWM PST almıştım dün geldi. 200-1800 RPM arasında kontrol sunuyor oldukça sessiz. Bana sıvı soğutmaya uygun bir fanmış gibi geldi. Yakın zamanda iki tane daha alıp sıvı soğutmaya takmayı düşünüyorum. Ses olarak çok şaşırttı doğrusu.
İnceleme videoalarına baktım gayet sessiz çalışıyordu sanırım benim düşündüğüm model 140mm olan senin ki 120mm doğru mu? Dostum öneriyor musun peki benim modeli?
İnceleme videoalarına baktım gayet sessiz çalışıyordu sanırım benim düşündüğüm model 140mm olan senin ki 120mm doğru mu? Dostum öneriyor musun peki benim modeli? Ve senin model soğutma konusunda kaç derece fark etti?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı