Arctis 1 Wireless vs Arctis 3 Bluetooth vs Cloud II Wireless vs HS70 Pro

Selamünaleyküm, iyi günler. Nasılsınız iyi misiniz?
Başlıkta da belirttiğim gibi sizce hangi ürünü almalıyım? Arada büyük fiyat farkı var. Sebebi ise eğer Arctis veyahut HS70 Pro alırsam ekstra mikrofon alacağım (Fifine 669). Sizce hangi ürün ses kalitesi, konfor ve mikrofon yönünden daha iyidir? Sizce nasıl bir seçim yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yayıncılık ile uğraşmayacaksanız Cloud 2 Wireless alıp devam edebilirsiniz ancak pedleri deri ped yedek ped yok diye biliyorum. Harici mikrofon alıp daha iyi ses vermekten ziyade daha kaliteli kulaklık alıp daha iyi ses duymayı tercih ederim ben.

Onu bilemeyiz bütün kulaklıkları kullanan insanlar bile kolay kolay değerlendiremez. Kulaklık çok kişisel bir şey kimisi beğendiği kulaklığı başkası beğenmez, mümkünse iade kabul eden yerlerden almaya çalışın o civarıda bütçe için Arctis Prime modeline bakın derim ama kablolu bir model olsa da ses kalitesi olarak 1 ve 3 modelinden daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Bir çok yayıncı ve internette tanıştığım insan Steelseries kullanıyor, sorduklarım arasında hepsi rahatlığından dolayı tercih ettiklerini söylüyorlar. Ses kalitesi olarak Cloud 2 daha çok şey vadediyor olabilir ama rahatlık konusunda sanırım Steelseries daha iyi. Ama 3 mü 1 mi dersen Versus.com'da 3'ün oyu daha fazla, onun dışında teknik bir bilgim yok.

Bu arada arctis 3 kablolu sanırım, eğer pc'in bluetooth desteklemiyorsa. Wireless tercih etmek daha mantıklı olabilir bu noktada.

Geri
Yukarı